Таланти на ЦСКА мериха сили с най-добрите си връстници в Сърбия

Таланти на ЦСКА мериха сили с най-добрите си връстници в Сърбия

Шест отбора от „червената“ Академия станаха част от истински футболен празник

Шест отбора от Академия ЦСКА проведоха лагер в сръбската столица Белград между 14 и 17 февруари, по време на който имаха възможност да премерят сили с представители на някои от най-добрите местни футболни школи - Партизан, Цървена Звезда, Войводина (Нови Сад), Раднички (Ниш), Атаканте, Чукарички, Нованте, Олимпик (Белград).

Над 100 таланти от различните възрасти на ЦСКА станаха част от истински футболен празник, по време на който успяха да покажат уменията си срещу децата от традиционно силната сръбска школа, да се запознаят с условията, при които се готвят юношеските отбори в Западната ни съседка и да завържат нови приятелства.

Всеки от отборите, съставени от деца, родени през 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 и 2012 г. (U8-U13) имаше шанс да изиграе по няколко приятелски мача, в които ЦСКА постигна някои прилични резултати.

Ръководството и треньорите на Академия ЦСКА отправя специални благодарности за топлото посрещане и отличната организация на директора на Академия Атаканте - Михайло Йованович, както и на всички други колеги от останалите отбори.

Любослав Любомиров ще свири Левски - Ботев Пд

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви съдийските назначения за 21-ия кръг на българското първенство.

Теглят жребия за Купата на България на 18-ти февруари

Жребият за полуфиналите в турнира Sesame Купа на България ще се тегли на 18 февруари (сряда) от 12:30 часа на Национална футболна база “Бояна”

Героят Умарбаев се обясни в любов на Локомотив

Капитанът на “смърфовете” вкара в главите “мухата” за спечелване на Купата

Херо отново нападна съдиите след загубата от Локо Пловдив

Старши треньорът на Ботев Пловдив - Димитър Димитров, говори след загубата в градското дерби с Локомотив на 1/4-финал за Sesame Купа на България

Косич след победата над Ботев: Много сме щастливи!

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич бе много щастлив от победата с 1:0 над Ботев на четвъртфиналите на Купата на България

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА 1948 смени целия треньорски щаб

ЦСКА 1948 официално обяви промяна в треньорския си щаб