Теглят жребия за Купата идната седмица

Теглят жребия за Купата идната седмица

Жребият за Втори кръг финална фаза (1/8-финали) на SESAME Купа България ще се състои на 7 ноември (четвъртък) от 13:00 часа

Жребият за Втори кръг финална фаза (1/8-финали) на SESAME Купа България ще се състои на 7 ноември (четвъртък) от 13:00 часа в Шоурума на Фолксваген – „Порше София Изток“ на Околовръстен път, София.

На тегленето ще присъстват президентът на БФС Георги Иванов и президентът на БПФЛ Атанас Караиванов.

В тегленото ще участват 16 отбора, които се класират от Първи кръг финална фаза (1/16 финали).

Всички тимове ще попаднат в една урна, като първият изтеглен отбор в двойката ще бъде домакин на срещата.

Победителят се излъчва по системата на отстраняване в една футболна среща, съгласно условията на чл. 19, ал. 1, ал. З, ал. 4 и ал. 5.

Мачовете, от този етап на турнира, ще се играят в периода 13-16 декември 2024 година, което на практика ще е и последният уикенд с футболни мачове за календарната година.

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач