Теглят жребия за Първа лига в сряда

Теглят жребия за Първа лига в сряда

Тогава е тегленето и за евротурнирите

Жребият за сезон 2022/23 в efbet Лига ще бъде изтеглен в сряда от 11:00 часа в Бояна, информира dsport.

През новия сезон efbet Лига е съставена от 16 отбора: Лудогорец, ЦСКА, Ботев Пловдив, Левски, Черно море, Славия, Берое, ЦСКА 1948, Локомотив Пловдив, Арда Кърджали, Пирин Благоевград, Локомотив София, Ботев Враца, Септември София, Спартак Варна и Хебър Пазарджик.

Първенството ще бъде отново в две фази – 30 кръга и след това плейофна фаза. Сезонът в елита ще стартира на 8 юли, като все още не е ясно къде ще домакинстват някои от отборите, които нямат нужните условия да приемат съперниците на собствените си стадиони.

Интересното е, че в сряда ще се тегли и жребият за евротурнирите.

Черно море се намира в страхотна серия срещу Монтана

Отборът на Черно море ще срещне един от най-удобните си съперници в елита – Монтана

Наградата за "Най-добър треньор на България" ще носи името на Димитър Пенев

Наградата за най-добър треньор на България, която традиционно се връчва по време на церемонията "Футболист на годината", вече ще носи името „Димитър Пенев“

Благой Георгиев: В ЦСКА се работи правилно и по европейски

Бившият национал Благой Георгиев направи много силен коментар за ЦСКА, за спонсора на клуба и за бъдещето на "червените"

Георги Иванов обсъди проблемите на детско-юношеския футбол с шефа на Академията на Каляри

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов и вицепрезидентът Атанас Фурнаджиев проведоха работна вечеря с Марко Марки, директор на Академия Каляри Xplay.

Голямо признание за звезда на ЦСКА

Халфът на ЦСКА Джеймс Ето'о направи страхотен мач срещу Локомотив София, а това не остане незабелязано в родината му Камерун.

Балтанов се обърна към феновете на Ботев Пд

Старши треньорът на Ботев Пловдив Лъчезар Балтанов се обърна към феновете на отбора преди домакинството на Ботев Враца.