Текпетей: Ще се върна много скоро

Текпетей: Ще се върна много скоро

Звездата на Лудогорец Бернард Текпетей се завърна към тренировъчния процес, слес като преди 2 месеца бе опериран в Австрия

Звездата на Лудогорец Бернард Текпетей се завърна към тренировъчния процес, слес като преди 2 месеца бе опериран в Австрия.

Ганайският флангови футболист е със счупен голям и малък пищял на лявата подбедрица след зверски сблъсък с Кевин Медина от Карабах по време на двубоя на стадион "Тофик Бахрамов" в Баку.

„Здравейте на всички. Това е вашият човек, Бърнард Текпетей. Благодаря за пожеланията ви и благодаря за молитвите ви, и всичко останало. Справям се по-добре. Ще се върна много скоро. Призовавм ви да подкрепите отбора. Вероятно ще ме видите на терена отново. Нямам търпение да съм на полето много скоро. До нови срещи, само Лудогорец“, заяви Бърнард Текпетей пред официалните канали на клуба. 

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач