Текпетей: Трябва да бъдем по-силни на реванша

Текпетей: Трябва да бъдем по-силни на реванша

Вижте какво каза авторът на първия гол за Лудогорец

Бърнард Текпетей, който вкара първия гол за успеха на Лудогорец, призна, че отборът е можел да спечели и по-убедителна победа в първия мач с Динамо Батуми.

"Направихме си мача по-лесен с головете през първото полувреме, но поздравления и за Динамо, които вече са играли за Суперкупата в страната си. Ние ги бяхме анализирали и проучихме слабите им страни, от които да можем да се възползваме. Ако можеш да вкараш пет или шест гола в такъв мач, трябва да го направиш, но ние сме доволни и от три, тъй като това беше нашият първи официален двубой. Имаме още работа и трябва да бъдем по-силни в реванша", обяви нападателят от Гана. 

Предложение за над 2.5 гола на Полша - Нидерландия

Домакините са аутсайдер

Почина легендарен вратар на ЦСКА

Стоян Йорданов си отиде от този свят на 81 години

В Бурса с предупреждение: Внимавайте с българския химн

По трибуните ще има над 40 000 души

Ангел Грънчов: Спартак Варна ще се спаси

Стожерът в защитата на Спартак Варна Ангел Грънчов разкри причините за срива на отбора

Левски преподписа договора си за спортна екипировка

„Сините“ ще носят екипите на Adidas поне до 2031 година

Изпратиха Александър Димитров за Турция с букет

Огромен букет получи селекционерът на националния отбор на България по футбол Александър Димитров на летище „Васил Левски“ в София

Кирил Котев: Искаме да завършим с точки

Директорът на националните отбори в БФС Кирил Котев се надява, че България най-после ще започне да печели точки и в Бурса утре „лъвовете“ ще покажат играта от първото полувреме в София през октомври

Черно море вдига основен играч на крака

Добра новина за наставника на Черно море Илиан Илиев.

Веласкес разпускал на СПА след загубата от ЦСКА

Треньорът на Левски е решил да зареди батериите след загубата в дербито срещу ЦСКА (0:1) със семейството си