Тежки преговори в Левски за трансферна цел №1

Тежки преговори в Левски за трансферна цел №1

"Сините" опитват да свалят цената на нападател

Левски е започнал да се пазари за цената на голямата си трансферна цел. Известно е, че на "Герена" се опитват да привлекат голмайстора на изминалия сезон в Първа лига Алекс Колев.

Колев е играч на Крумовград, като тима от Родопите първоначално обяви цена от 250 000 лева за нападателя. Цената обаче не устройва "сините". Затова Левски опитват да я намалят и са успели да смъкнат малко сумата на Колев.

Крумовград е свалил искането си до 200 000 лева, но и тази сума не се нрави на столичния гранд. Отсрещната страна в преговорите обаче не е готова за ново сваляне на цената.

Самият Колев, който е юноша на Левски, има желание да заиграе на "Герена". Той завърши изминалия сезон в първенството с 15 гола, което му беше достатъчно да стане голмайстор на сезона.

Веласкес: Няма отбор, който печели постоянно

„Арда заслужи уважението ми още миналия сезон“, заяви треньорът на Левски

Левски пусна билетите за дербито с ЦСКА

Вижте какво съобщиха „сините“ преди мача на „Васил Левски“

Илиян Филипов надъхва Ботев Пд преди дербито: Оставете всичко на терена – пот, глас, енергия

Финансовият благодетел на Ботев (Пловдив) Илиян Филипов излезе с надъхващо послание

Нанков: Не сме обречени срещу ЦСКА

Анатоли Нанков, легенда на ЦСКА и настоящ треньор на Монтана, очаква с особено настроение двубоя срещу любимия си клуб в неделя

Треньорът на Спартак Вн спазва футболно правило

Треньорът на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски ще спази футболното правило, че когато отборът върви, съставът не се бута

Черно море ще пази успешна серия срещу Лудогорец

Черно море се намира в успешна серия срещу Лудогорец на „Тича“ преди сблъсъка между двата отбора в неделя

Капитаните на Локомотив и Ботев заедно при кмета на Пловдив

Кметът на Пловдив Костадин Димитров посрещна в сградата на общината капитаните на Локомотив и Ботев - Димитър Илиев и Тодор Неделев

Хаджиевски: Искам да надграждаме

Наставникът на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски заяви, че тимът му няма да подцени предстоящия съперник Добруджа, въпреки разликата в класирането

Иван Велчев е доволен от назначаването на Вангелов

Тарторът на Сектор "Г" Иван Велчев-Кюстендилеца направи коментар за новоназначения изпълнителен директор на ЦСКА