Тодор Янчев: Здрав мач с Арда, "сбихме се" на терена

Треньорът на ЦСКА 1948 Тодор Янчев, остана изключително доволен от победата с 1:0 след продължения срещу Арда в четвъртфинален мач от турнира за Купата на България.

"Наистина беше емоционален мач със заряд. Срещнаха се два силни отбора, "сбихме се" на терена. Показахме добро ниво 120 минути и заслужено продължаваме напред.

Бяхме готови на всякакъв вариант, дори на дузпи да се реши мача, бяхме готови по всякакъв вариант да се реши срещата. Някои хора имахме наказани, други имаха проблеми. Чочев е един от хората, които имаше проблеми, но стисна зъби и ни помогна в този труден момент.

Няма слаби съперници оттук нататък. Който и да изтеглим, приемаме го и гледаме напред.

Това е най-хубавото нещо, което може да спечелим тази година и дай Боже да го постигнем", завърши Тодор Янчев.