Томаш: Бербатов тренира с нас. Ако има желание...

Томаш: Бербатов тренира с нас. Ако има желание...

Берое следи още нови попълнения

Старши треньорът на „Берое“ Александър Томаш говори пред медиите след контролата с „Бней Йехуда“ (Тел Авив, Израел). Вижте какво каза той:



– Г-н Томаш, мнението ви за мача? Имате ли изградения отбор, който искате да виждате?

– Не. Не е това изградения отбор, който искам да виждам. Работим. Момчетата се стараят. Доволен съм изцяло от контролата. Дори и от резултата, който се получи, защото точно това ни трябва в момента. Има положителни неща. Всички се стараят във всека тренировка. Вижда се, че имаме още много работа.

– Имате нови попълнения от днес. Да чакаме ли още?

– Да. Търсим, гледаме, комуникираме. Събираме информация – чисто футболна и чисто човешка. Ще пристигат още футболисти.

– С какво ви спечелиха румънците?

– Когато нещо излезе официално в нашия сайт – тогава можем да го коментираме. Обичат да играят футбол и за мен това е най-важно. Обичат да играят с топката. В България доста румънци играят успешно. Нещо, което ме наведе да ги поканим и разговаряме. В личния разговор показа голяма амбиция да играят за нас. Трябва и малко риск.

– Кметът на Стара Загора каза, че „Берое“ ще предложи договор на Димитър Бербатов. Вярно ли е това?

– Бербатов тренира с нас и си поддържа формата. Нашият спортен директор каза днес в медиите и аз съм съгласен – всеки един треньор и всеки един клуб в България биха се гордели ако имат такъв футболист. Бербатов поддържа формата си с нас.

– Склонен ли сте да го пуснете в още някоя от контролите?

– Трябва да разсъждавам върху този въпрос. Но аз казах – дайте да говорим нещо сериозно. Ако Бербатов има желанието – вие ще го разберете първи.

Левски заминава утре за Баня Лука

С чартърен полет в 8:45 часа, съобщиха от клуба

Стефано Сенси със здрава заплата в ЦСКА

650 000 евро на сезон, а в тази сума не влизат бонусите за изиграни мачове и други

Христо Янев с интересна изповед за силовите методи на Васил Божков и Станислав Танев-Камилата

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев си припомни любопитни моменти от престоя си като футболист на „червените“.

Йоанис Питас и Жоел Цварц пращат Годой на пейката

Голмайсторът на ЦСКА от миналия сезон ще стартира новия като резерва

Холанд преди Бразилия: Най-важния мач в живота ми

Суперзвездата на Норвегия Ерлинг Холанд не скри възхищението си от Бразилия, като призна, че е почитател на Селесао още от детските си години.

Ибра: Щях да получа 4-5 червени картона, ако играех срещу Парагвай

"Франция показа самообладание", коментира бившият нападател