Томаш дава още шансове на белгийски защитник

Томаш дава още шансове на белгийски защитник

Вижте подробности

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш все още умува дали да предложи договор на белгийския защитник Анас Хамзауи. 26-годишният бранител е на проби в "смърфовете". Той започна като титуляр в първата контрола на тима срещу Лудогорец, която бе загубена с 0:3. Очаква се тестовият период на белгиеца да бъде удължен.

Пловдивчани бяха неубдителни в отбрана и това е една от целите, към която Томаш ще се стреми - подсилване в дефанзивен план. Още повече, че през лятото клуба напусна Тосиф Томашевич. Хърватинът беше използван най-често като бек, но можеше да играе на всички постове в защитата.

Към момента Локомотив Пловдив е на подготвителен лагер в Банско. "Черно-белите" ще останат в курортния град до 5 юли, като на тима предстоят още две контроли - срещу Хебър и румънския Университатя Крайова.

Ел Джемили извън групата и картотеката на Левски за мачовете с Апоел Беер Шева

Продажбата му май е близо

Дунав победи минимално новака Севлиево

Русенци надделяха с гол в самия край

Георги Русев се завръща в ЦСКА 1948

Българският национал Георги Русев отново ще облече екипа на ЦСКА 1948

Неделев: Това беше последният ми мач за Лудогорец, връщам се в Ботев

Халфът потвърди голямата новина

Голмайсторът на Лудогорец - Филип Калоч: Тепърва ще показвам повече

Полузащитникът на Лудогорец - Филип Калоч, говори след победата с 1:0 над Динамо Минск в мач от първия квалификационен кръг на Шампионска лига

Руи Мота: Изиграхме добър мач, трябваше да бъдем търпеливи до гола

Треньорът на Лудогорец остана доволен от минималния успех

Лудогорец проби "крепостта" Динамо в 87-та минута (ВИДЕО)

Калоч вкара за 1:0, две греди за "орлите"

Илиан Илиев: Падна ни се най-трудния съперник в Европа, говорих за тях с Цанко Цветанов (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море говори след двете контроли на тима си днес

Черно море с 2 от 2 победи за деня, постигна успех и във втората си контрола

"Моряците" надвиха Черноморец Бургас с 2:0