Томаш и Пенев отрязали ЦСКА

Томаш и Пенев отрязали ЦСКА

Вижте подробности

Въпреки че засега отбягват темата за уволнението на Томислав Стипич, шефовете на ЦСКА са провели сондажни разговори с двама от широкия кръг кандидати за треньорския пост на "червените" - Александър Томаш и Любо Пенев, пише "Мач Телеграф".

Томаш, който се представя изключително силно със Спартак (Вн) и заема второ място в класирането, елегантно е отклонил възможността да поеме "червените". Той направил това заради несигурността на "Армията" и слабата селекция, докато при "соколите" имал цялата власт. Възнаграждението във варненския клуб също било много добро - 8 000 евро, като в същото време обстановката е далеч по-спокойна.

Любо Пенев още при първия разговор нахвърлял многобройни изисквания, като основните му били за свободата на действия и мащабна селекция още през зимния трансферен прозорец. Иначе Любо със сигурност ще е далеч по-доволен относно финансовите си условия, след като на "Лаута" възнаграждението му е 5 000 евро.

ПО ШАМПИОНСКИ: Мощен Лудогорец разсипа ЦСКА с 3:0

Дуа, Станич и Круз донесоха победата

Гол с пета донесе победа на ЦСКА над Левски в Трета лига

Третият отбор на ЦСКА победи дубъла на Левски с 1:0 в мач от 23-тия кръг на Югозападната Трета лига, игран в Костенец.

Балтанов: Не се представихме по начина, по който искахме

Ботев Пловдив не се представи по начина, по който им се искаше на треньорите и футболистите, заяви наставникът Лъчезар Балтанов след поражението с 1:3 срещу Ботев Враца в мач от 26-ия кръг на efbet Лига.

Тодор Симов: През първото полувреме беше трудно, през второто можеше да вкараме още

Старши треньорът на Ботев (Враца) Тодор Симов сподели мнението си след победата с 3:1 над Ботев (Пловдив) на "Колежа". Отборът му постигна пълен обрат, а наставникът изрази надежда, че доброто представяне на футболистите ще продължи и в следващите мачове.

Ботев (Враца) развали празника на Ботев (Пловдив) и влезе в топ 8 (ВИДЕО)

Мартин Петков. Мартин Смоленски, и Сайней Санянг вкараха за успеха

НА ЖИВО: Лудогорец - ЦСКА 3:0

Двубоят през есента завърши без попадения