Томаш иска да вземе млади българи в Локомотив (Пд)

Томаш иска да вземе млади българи в Локомотив (Пд)

Все още не се знаят имената на футболистите

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш вече работи по селекцията за пролетния дял. Наставникът на "черно-белите" вече е набелязал двама българи. Засега имената им се пазят в тайна. Те са били гледани няколко пъти от Томаш и щаба му.

 

Става въпрос за вътрешен полузащитник и флангови футболист. Тепърва предстоят предварителни разговори за евентуалното им привличане през зимата.

Тогава пък се очаква "черно-белите" да са на лагер в Турция. Такива са плановете, като спортно-техническият щаб на пловдивчани работи от рано и по това направление.

Треньорът на Локо (Пловдив) получи добри новини. Близо до завръщане в игра са централните защитници Раян Бидунга (25 г.) и Луан (26 г.). Конгоанецът и бразилецът, които лекуват контузии, имат шанс да попаднат в групата за домакинството на ЦСКА 1948, пише "Тема спорт".

В отсъствието на чужденците Александър Томаш залагаше на младоците Мартин Паскалев и Тодор Павлов.

Лудогорец стартира подготовка със Стаси и Руи Мота

На 18 юни тимът ще замине за Австрия, където ще се проведе вторият етап от подготовката.

Черно море се разделя с нападател

Централният нападател Дерик Осей, който бе привлечен на пожар в края на февруари тази година, няма да носи повече екипа на Черно море.

Тунчев: Трябва да сме по-смели в Европа, ще продължим да разчитаме на българи

Старши треньорът на Арда - Александър Тунчев, сподели очакванията си за историческото участие на отбора в европейските клубни турнири.

Керкез коментира бъдещето на Андрей Йорданов в ЦСКА

Керкез обяви, че Иван Дюлгеров работи индивидуално

Душан Косич: Трябва да си поставим по-високи цели

"Черно-белите" започват занимания на "Лаута", а ето какво сподели наставникът на "смърфовете"

Керкез: Много футболисти ни отказват, защото ЦСКА не е в Европа

Няма как от днес за утре да сменим всичко, ще вървим стъпка по стъпка

Сдружение „Ботев“ избра вариант за бъдещето на клуба

Миноритарният собственик на Ботев (Пловдив) - Сдружение "ПФК Ботев", излезе с позиция относно бъдещето на клуба.

Оферта от чужбина разколеба Теодор Иванов за ЦСКА

Днес "армейците" се събират за първа тренировка в Панчарево

Нидерландци се отрекоха от защитник на Левски

Носителят на Купата на Нидерландия Го Ахед Ийгълс отрече да има апетити към защитника на Левски Келиан ван дер Каап.