Томаш: Няма от какво да бъда недоволен, Коялипу се справя чудесно

Томаш: Няма от какво да бъда недоволен, Коялипу се справя чудесно

Наставникът на ЦСКА похвали играчите си след победата в Пазарджик

Наставникът на ЦСКА - София Александър Томаш похвали футболистите си за победата с 1:0 над Хебър в Пазарджик. Това бе първи успех за "червените" извън София през този сезон. Също така специалистът отличи и представянето на голмайстора Коялипу за играта му не само в атака, но и в дефанзивен план.

"Доволен съм от контрола, който показахме. Вътрешното усещане е да затворим мача с няколко гола. Създадохме ситуации, не отбелязахме. Днес няма от какво да не съм недоволен. Виждам положителни неща, позиционни атаки, получиха се хубави неща, теренът издържа. Можем много по-добре, трябва креативност.

Наясно сме, че ни трябват точки, но сме и смели и се опитваме да показваме игра, която да се усъвършенства във всеки един мач.

Всеки един футболист е професионалист и трябва да бъде отдаден на отбора. Един нападател трябва да е егоист, но Коялипу работи и за отбора.

Такива мачове трябва задължително да отбележим и втори гол. Ако това се бе случило, щяхме да победим с категоричен резултат. Искам да поздравя футболистите. Можем повече, потенциалът който имат, могат да го развият. Нуждаем се от повече самочувствие и керативност", завърши Александър Томаш.

Тъжна Коледа за Ман Юнайтед - Астън Вила победи с 2:1 (ВИДЕО)

"Червените дяволи" остават седми с петата си загуба за сезона

Васил Минев и Мартин Великов са двамата нови международни съдии от България

Те сменят Никола Попов и Драгомир Драганов

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават