Томаш: Представихме се по-добре от първия мач

Томаш: Представихме се по-добре от първия мач

Това заяви треньорът на Берое след контролата с Вардар

Старши треньорът на Берое - Александър Томаш похвали футболистите си за представянето им, въпреки че старозагорци загубиха с 0:1 от Вардар (Скопие) в контрола.

"Видях коренна разлика в поведението ни на терена - с топка, без топка, агресията ни на терена... Не, че предния мач го нямахме, но днес си пролича, че момчетата работят - и като възстановяване, и като пулсова честота, в зоните... По-добре от първия мач. Имаме си грешките и върху какво да работим. Но по-добре от първия мач", каза Томаш.

Относно евентуално привличане на Димитър Бербатов наставникът заяви: "Дайте да говорим за неща, които наистина са сериозни".

Ас на Левски аут за Лудогорец и Ботев Пд

Централният защитник на Левски Кристиан Макун ще бъде твърдо аут за четвъртфинала за купата срещу Лудогорец, както и за предстоящия двубой от шампионата с Ботев Пловдив.

ЦСКА 1948 поглежда към звездата на Берое

ЦСКА 1948 може да направи още един опит да привлече звездата на Берое Алберто Салидо, пише „Мач Телеграф“.

СДВР: Пастор остава в ареста, отказал е кръвен тест

Защитникът на ЦСКА Дейвид Пастор остава в ареста поне още два дни

Левски не спира със селекцията

Левски не е приключил със селекцията.

ЦСКА и ЦСКА 1948 откриват четвъртфиналните битки за Купата на България

ЦСКА се изправя срещу ЦСКА 1948 в първи сблъсък от програмата на четвъртфиналите в турнира за Купата на България.

Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локо Пловдив

Феновете на Ботев Пловдив показаха пълната си мобилизация преди сблъсъка на „Лаута“ с Локомотив Пловдив от 1/4-финалите за Купата, след като изкупиха всички билети за гостуващия сектор