Томаш с промени в атаката на ЦСКА

Томаш с промени в атаката на ЦСКА

Годуин Коялипу и Аарон Лея Исека водят нападението срещу Септември

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш обмисля да направи поне три промени в стартовия състав за предстоящия мач срещу Септември, пише “Тема Спорт”. За двубоя, който е в събота от 17:30 на националния стадион “Васил Левски”, специалистът възнамерява да заложи от първата минута на двамата централни нападатели Годуин Коялипу и Аарон Лея Исека. До момента Исека влизаше като смяна на национала на ЦАР, но наставникът иска да изпробва вариант, при който двамата могат да бъдат едновременно на терена. При това положение белгиецът ще започне на мястото на Джонатан Линдсет и ще бъде натоварен с функциите на “десетка”, като ще атакува от втора позиция и същевременно с бързината и агресията си ще помага на колегите си от халфовата линия.

Другата промяна, която почти сигурно Томаш ще направи, е пускането в стартовата единайсеторка на Иван Турицов, който ще замени на десния фланг на защитата Тибо Вион. Българският национал не показва добра форма през есента, въпреки че договорът му с клуба бе удължен, но старши треньорът е решил да му даде нов шанс за изява.

Очаква се в двубоя срещу Септември сред стартовите единадесет да бъде и Илиян Илиев-джуниър, който ще започне на мястото на Джейсън Локило по десния фланг.

В следващите дни Томаш ще реши дали да не се довери и на Тобиас Хайнц, тъй като норвежецът показва сериозна промяна в отношението си към тренировъчния процес и демонстрира желание да си върне титулярното място.

Треньорският щаб на армейците няма да прави промени в сърцето на отбраната, където отново ще се заложи на двойката Делова – Купър. На левия фланг на атаката ще се подвизава Матиас Фаетон, а с капитанската лента за пореден път ще е Густаво Бусато.

Станич: Не можем да правим повече грешки

Звездата на Лудогорец Петър Станич беше много доволен след успеха с 3:0 над ЦСКА.

Христо Янев: Трябва да си извадим уроци и поуки

Христо Янев изрази сериозно съжаление след поражението на ЦСКА с 0:3 от Лудогорец в Разград, като определи резултата като тежко крушение.

Хьогмо: Хубав ден за Лудогорец

Специалистът хвали Ивайло Чочев

ПО ШАМПИОНСКИ: Мощен Лудогорец разсипа ЦСКА с 3:0 (ВИДЕО)

Дуа, Станич и Круз донесоха победата

Гол с пета донесе победа на ЦСКА над Левски в Трета лига

Третият отбор на ЦСКА победи дубъла на Левски с 1:0 в мач от 23-тия кръг на Югозападната Трета лига, игран в Костенец.

Балтанов: Не се представихме по начина, по който искахме

Ботев Пловдив не се представи по начина, по който им се искаше на треньорите и футболистите, заяви наставникът Лъчезар Балтанов след поражението с 1:3 срещу Ботев Враца в мач от 26-ия кръг на efbet Лига.