Томбола на мача ЦСКА – Лудогорец

Томбола на мача ЦСКА – Лудогорец

Победителите ще бъдат изтеглени на 3 април от футболист на „червените”

Регистрирайте 16 цифрения номер на билета си от мача срещу Лудогорец или въведете Вашите имена от абонаментната Ви карта и спечелете смартфон от Мтел и много фен награди!

ЦСКА и генералният спонсор на футболния отбор Мтел организират специална игра за феновете във връзка с предстоящия мач от Първа професионална лига срещу Лудогорец, който ще се играе на 1 април от 20:00 часа на стадион "Българска армия".

Мтел ще зарадва привържениците като раздаде много награди на червените фенове, които ще присъстват на мача. Освен голямата награда смартфон, можете да спечелите още  10 шалчета и 10 тениски от ЦСКА и Мтел.

За да участвате е необходимо само да регистрирате вашия билет за мача в платформата CSKA.BG* най-късно до 10:00ч. на 3 април. Уникалният 16 цифрен номер на билета можете да намерите в неговата горна лява част. Притежателите на абонаментни карти трябва да въведат вместо номер на билета своите имена.

Победителите ще бъдат изтеглени на 3 април от състезател на ЦСКА. Тегленето ще се извърши в 14.00 часа и можете да го наблюдавате по CSKA TV. Победителите ще бъдат обявени и в другите социални мрежи /Red Zone, Facebook страници и групи, ЦСКА форум/, с които работи клуба.

*За да се свържем с победителите, моля въведете към вашия акаунт в платформата актуален телефон или email, пише официалният сайт на ЦСКА.
Започна продажбата на пакетни билети за домакинствата на България

За мачовете на националния отбор с Испания, Турция и Грузия

Разкритие: Общо 11 клуба са под мониторинг от БФС

Пет от отборите са от efbet Лига, а останалите 6 – от Втора лига

ЦСКА 1948 представи испанец

Ръководството на ФК ЦСКА 1948 представи испанския защитник Хуан Мигел Карион - Хуанми като поредно ново попълнение.

Ботев връща национал в България

През седмиците, в които феновете се начетоха на десетки позиции от страна на клуба, Сдружение ПФК Ботев и Илиян Филипов, босът на ПИМК е провел разговори с играчи, които да подсилят "канарчетата".

Алонсо пестелив за Килиан Мбапе

Новият старши треньор на Реал Мадрид Шаби Алонсо въведе смела тактическа промяна, след като отборът му победи РБ Залцбург с 3:0, за да завърши като победител в група H и да си осигури мач срещу Ювентус на осминафиналите на Световното клубно първенство.

Талант от Септември отива в Шефилд Юнайтед

18-годишният талант на Септември София - Михаил Полендаков, изглежда ще продължи кариерата си в Чемпиъншип.

Белия отказал 5000 лева от Спартак Варна

Николай Киров е отказал заплата от 5000 лева, за да подпише нов договор със Спартак Варна.

Лудогорец и ЦСКА преговарят за национал

Лудогорец и ЦСКА са започнали преговори за трансфер на национала Иван Йорданов от Разград при "червените", пише "Мач Телеграф".

Херо става директор в Ботев Пд

Димитър Димитров по всяка вероятност ще стане спортен директор на Ботев Пловдив.