Томислав Стипич отпрати уругваец след проби

Томислав Стипич отпрати уругваец след проби

Едгар Елисалде не впечатлил треньора на ЦСКА

Треньорът на ЦСКА - Томислав Стипич е освободил уругваеца Едгар Елисалде, който в последните дни караше проби в клуба. Защитникът беше пред подпис с "червените" и дори трябваше да премине медицински прегледи, но в крайна сметка от Борисовата градина са променили решението си.

Според информациите, хърватският наставник е получил обаждане от свой познат мениджър, който му е гарантирал, че до дни ще доведе в клуба друг бранител. Въпросният футболист имал над 100 мача в последните сезони в клуб от средноевропейско ниво.Именно липсата на всякакъв игрови ритъм бе основната причина ЦСКА да се колебае дали да привлече Елисалде и в крайна сметка да се откаже от услугите му. Последният двубой на 24-годишният защитник, който може да играе еднакво добре в центъра на отбраната и на лявото крило, е бил на 28 август миналата година за Индепендиенте. След това бившият треньор на аржентинския гранд Карлос Тевес го зачерква от плановете си, а в един момент дори го праща да тренира с дублиращия състав. Елисалде дори дава Индепендиенте на ФИФА заради неизплатени пари за имиджови права след трансфера му в клуба. В крайна сметка той напусна като свободен агент миналата седмица, като му бяха изплатени 250 хил. щатски долара. По всичко личи обаче, че уругваецът няма да харчи тези пари в България.

ЦСКА има крещяща нужда от ляв бек, защото в момента разполага само с младия Сейни Санянг на тази позиция. Какта е известно, Брадли де Нойер беше изваден от състава по дисциплинарни причини и в момента се търси начин договорът му да бъде прекратен. Нидерландецът не бе обявен по време на представянето на отбора за новия сезон, а името му не фигурира и в официалния сайт на "червените". На тази позиция може да бъде използван Тибо Вион, но той номинално е десен краен защитник и това ще бъде компромисно решение.

ЦСКА отбеляза 45 години от успеха с 1:0 над Нотингам Форест

ЦСКА си припомни за един от най-големите успехи в своята история

Общината отпусна 550 000 лева на закъсалия Спартак Варна

След едномесечна борба Спартак Варна получи финансова инжекция от местната власт, след като извънредна сесия на Общински съвет Варна завърши с положително решение за клуба

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА 1948 се подсили с френски халф

Французинът Йоан Манен официално подписа с ЦСКА 1948, като информацията бе съобщена от благодетеля на тима Цветомир Найденов още преди няколко дни

Сектор В на "Герена" е разпродаден за Лудогорец

Сектор В на стадион „Георги Аспарухов“ също е разпродаден за мача между Левски и Лудогорец

Назначиха Добромир Митов за директор на ДЮШ на Хебър Пазарджик

Добромир Митов е новият директор на ДЮШ в ФК Хебър 1918 Пазарджик.

Локомотив (Пловдив) с информация за феновете си преди гостуването на ЦСКА 1948

Билетите за привържениците на Локомотив (Пловдив) за гостуването на ЦСКА 1948 вече са в продажба онлайн, съобщиха от пловдивския клуб.

Решено: Николай Киров остава начело на Ботев Пловдив

Ботев Пловдив е получил множество откази от различни треньори, които са били набелязани да заменят Николай Киров

Керкез прави поне две промени за Арда

Петко Панайотов, Ето’о и Питас с големи шансове да започнат в Стара Загора

Тревога в Лудогорец: Текпетей виси за Левски

Крилото на Лудогорец Бърнард Текпетей най-вероятно няма да играе при гостуването на Левски в петък.