Томов: Категорично заявявам, че Стойчо има акции в ЦСКА

Томов: Категорично заявявам, че Стойчо има акции в ЦСКА

„Бием Ботев в Пловдив и взимаме титлата”

Силният човек в ЦСКА Александър Томов заяви пред „Меридиан Мач“, че „армейците“ се връщат в борбата за титлата при успех срещу Ботев в Пловдив днес.

Очевидно грешната стъпка на Лудогорец срещу Черно море е върнала надеждата на „Българска армия“ . Томов обяви още, че списъкът с акционери, който бе разпространен, е грешен и непълен.

„Грешната стъпка на Лудогорец ни дава възможност да се върнем в борбата за титлата. При успех над Ботев надеждата отново ще бъде жива. ЦСКА винаги се бори за титлата“, заяви Александър Томов.

„Появилите се списъци с акционери са абсолютно грешни и непълни. Когато сме напълно готови, ще публикуваме всички имена. Ще предоставим пълна информация за всички дела, които заварихме от предишните собственици. ЦСКА ще го има колкото и да е трудно всичко“, добави политикът и обяви, че Стойчо Младенов е купил акции на клуба.

“Категорично заявявам, че Стойчо има акции. Веднага видях негативната реакция по негов адрес. Младенов бе един от първите, които закупиха акции. Той подаде ръка на ЦСКА в труден момент, при това без да се колебае”, заяви Томов.

Гочето: За ЦСКА в събота е важен само резултатът

С правилна работа през зимата тимът може да е конкурент на лидерите, смята легендарният треньор

Янев наясно с 11-те за Локо Сф

Треньорът запазва и ромба в средата на терена

Веласкес си хареса халф на Славия

Спортно-техническият щаб на Левски се е огледал в халфа на Славия Исак Соле, информира "Тема Спорт".

Левски чисти състава преди Купата

Левски може да даде последен шанс за изява на двама футболисти в предстоящия мач срещу Витоша от турнира за Купата на България.

Симов: Трябаваше да бъдем по-настоятелни

Треньорът на Ботев (Враца) не бе особено доволен след равенството

Помощникът на Нанков: Не сме доволни от този резултат

Илиян Памуков, помощник-треньор в щаба на Анатоли Нанков в Монтана, сподели мнението си след дербито на Северозапада, завършило 0:0 при гостуването на Ботев Враца

Ботев (Враца) и Монтана си спретнаха нулево реми (ВИДЕО)

Гостите останаха с 10 души на терена, но стигнаха до точката

Херо отнесе тежко наказание от БФС

Старши треньорът на Ботев Пловдив е наказан за три мача и глобен с 3000 лева за обиди на длъжностно лице след мача на „канарчетата“ от 19 кръг на Efbet лига

Дисциплинарната комисия глоби Спартак Варна с 2300 лева след мача с Левски

ЦСКА и "сините" ще трябва да платят 1500 и 1800 лева