Тонев и Илиев гасят бунта на феновете днес

Тонев и Илиев гасят бунта на феновете днес

Стотици левскари идват за среща на "Герена"

Стотици фенове на "Левски" се гласят да окупират "Герена" и днес, но този път не за войнствен десант срещу футболистите, а за среща с властта, целяща сключва­не на примирие.
 
Силният човек при "сините" Иво Тонев и треньорът Илиан Илиев ще опитат да озаптят фенската агресия, ескалирала след ре­зила в Сараево и отпадането от Лига Европа още през юли. Запа­лянковци вече атакуваха две тренировки след еврокраха - в петък след връщането на агитката от Босна и в неделя. От клуба на при­вържениците на "Левски" атаку­ваха шефовете и играчите и зара­ди непукизъм за гаврите с ултрасите в Сараево, които не бяха пу­скани на стадион "Кошево" до средата на първото полувреме.
 
Вчерашните две занимания ми­наха без псувни и нападки, при да­леч по-спокойна атмосфера. До-някъде и заради разбирателството да има среща днес. 
 
Тя ще се състои в 18 часа преди днешната тренировка, която е от 1930 часа.
 
"За срещата са уведомени всич­ки членове на фенклуба. Не мога да ви кажа колко ще дойдат, но ще са страшно много", заяви шефът на "синия" фенклуб Владимир Владимиров.
 
Илиан Илиев вече на няколко пъти води индивидуални разгово­ри с недоволстващи левскари.
 
Треньорътна "Левски" върна в първия отбор трима от младите „сини" таланти. Сред тях е крилото Стивън Петков, който беше на проби в шотландския гранд "Селтик". Другите двама са вратарят Александър Любенов и пентралният защитник Любомир Илиев.
 
Кристовао Рамос, който про­пусна неприятната неделна трени­ровка с фенски атаки и полицей­ско присъствие, и вчера сутринта не успя да тренира с Илиан Илиев.
 
Португалецът бе на преглед заради травмата в слабините, извадила го от реванша със "Сараево". С проблеми продължава да е и Хри­сто Иовов.
 

 

Готвят ли Лудогорец и ЦСКА 1948 ново голово шоу?

Двата отбора затварят неделната програма

Левски няма право на грешка в Добрич

На „сините“ обаче няма да им е лесно на пълния стадион "Дружба"

Шефът на Спартак Вн след позора: Ще вземем мерки

"Първо трябва да открием същността на проблема, а след това да намерим и неговото решение"

Славия гостува на Черно море с мисъл за топ 8

„Белите“ изпаднаха от втората четворка часове преди визитата на „Тича“

Бихме Косово при 16-годишните (ВИДЕО)

Националният отбор на България до 16 години започна успешно участието си в Турнира за развитие на УЕФА, след като победи Косово с 1:0 в първия си мач.

Треньорът на Берое: За две години не са ми свирили дузпа срещу водещ отбор

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе изрази задоволство от играта на своя отбор, въпреки поражението с 0:3 от ЦСКА.