Тони Здравков: Сираков и Тонев липсват, в главите на футболистите е каша

Тони Здравков: Сираков и Тонев липсват, в главите на футболистите е каша

Старши треньорът на "сините" призна, че кризата в отбора е голяма

Старши треньорът на Левски Антони Здравков заяви, че Наско Сираков и Иво Тонев липсват на Левски в интервю за "Зона спорт" по bTV Action. Здравков спомена още, че в главите на играчите е каша, като ги прикани да играят със сърце.

"Наско Сираков и Иво Тонев липсват на Левски. Феновете няма как да скочат на мен, Христо Йовов, Мариян Христов, Елин Топузаков и Руслан Михайлов, защото ние сме израстнали на "Герена" и ще направим всичко за този отбор", сподели Здравков.

"Кризата се появи заради загубената титла през миналия сезон. По принцип треньорските рокади не влияят добре на футболистите. В главите им е каша"


"Поех отбора на пожар. Нямам нищо против, ако не работя в първия отбор. Целта бе да го извадя от трудното положение. За щастие имаме подкрепата на публиката, ръководството, а освен това и ние вярваме във футболистите. Трябва да играят със сърце", каза още сташи треньорът на "сините".
Черно море обяви привличането на нападателя Александър Колев

Черно море привлече опитния български нападател Александър Колев, който подписа договор и вече е част от състава на „моряците“, съобщиха от елитния варненски футболен клуб.

Основен футболист на Локо (Пд) се присъедини към лагера на тима

Полузащитникът ще започне своята девета година при “смърфовете”

Вечно дерби на пазара: ЦСКА иска трансферна цел на Левски (ВИДЕО)

ЦСКА проявява интерес към централния защитник на Каза Пиа Жоао Гулар

Динамо Загреб взе талант на Барселона

Барселона и Динамо Загреб постигнаха споразумение за трансфера на Дани Родригес

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.