Топят България пред УЕФА

Топят България пред УЕФА

Проблеми за БФС след позитивните резултати

Нов проблем ще трябва да разрешава БФС в движение. Ирландската футболна асоциация (ИФА) е изпратила сигнал до УЕФА, след като на привърженици на националния тим бяха бити в неделя в Пловдив, пише вестник "Белфаст Телеграф".

В писмото на ирландците се искат отговори, след като гостуващите фенове са били бяха подложени на "срамно и напълно неприемливо" отношение в България. Член на фенклуба пък е бил хоспитализиран след няколко акта на насилие и непредизвикани атаки.

"Свързахме се с високо ниво с УЕФА, за да разкажем, че нашите фенове нямат история или профил, който предполага, че заслужават вида отношение, за което се съобщава. Очакваме да получим обратна връзка и използваме тази възможност, за да благодарим на привържениците за подкрепата, която оказаха на отбора в България", обясни говорител на ИФА.

Фурнаджиев: Отборът показа характер

Вицепрезидентът на БФС бе доволен от видяното

Георги Иванов: Футболът ни има бъдеще, заедно с правителството ще направим стратегия

Президентът на БФС коментира победата над Грузия

Здравко Димитров: Мисля, че имаме химия с Георги Русев

Крилото взе дейно участие в двете попадения

Филип Кръстев: Трябва да си поставяме малки цели

„Реалната е да играем добър футбол“

Георги Русев: Голът е много специален, приятно е да спреш негативна серия

"Отдавна не сме водили 2:0, особено на силен отбор като Грузия"

Александър Димитров: Накрая всичко свърши добре

„Играчите заслужават моето уважение, както и на всички. Стараха се, играха концентрирано и всеотдайно.“

НАЙ-ПОСЛЕ! Борбена България удари Грузия с 2:1 (ВИДЕО)

Русев и Кръстев донесоха победата

Тодор Янчев: Възможностите на този отбор са много по-големи

Селекционерът на младежкия тим на България – Тодор Янчев, изрази съжаление след минималната загуба 0:1 от Шотландия в европейска квалификация

Асен Митков: Имаме шанс да се класираме

След загубата на България U21 от Шотландия с 0:1 халфът Асен Митков коментира разочарованието в отбора и причините за поражението