Треньорът на Ботев каза какво не стигна срещу Лудогорец и остава ли Чернев

Треньорът на Ботев каза какво не стигна срещу Лудогорец и остава ли Чернев

Душан Керкез коментира загубата с 2:3 за Суперкупата на България

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез коментира загубата с 2:3 от Лудогорец в мача за Суперкупата на България.

„Поздравявам всички фенове и моите футболисти. Поздравления за Лудогорец за Суперкупата. За да победиш Лудогорец, трябва да изиграеш перфектен мач. Ние бяхме близо, но малките грешки направиха разликата. Ние обаче не трябва да се самосъжаляваме. Имахме много проблеми с вируса. Мога да кажа браво на младия Аврамов, който много ни помогна. Криво ми е, но това е реалността, главата трябва да е горе“, каза Керкез след края на двубоя на стадион „Христо Ботев“.

Босненецът призна, че отборът е нямало как да използва Кристиан Нвачукву в този мач: „Вчера беше последният ден на трансферният прозорец. Много съм горд с това момче, но това е футбол и нямаше как да остане тук повече. Радвам се, че с екипа си помогнахме за развитието на това момче, за трансфера му на по-високо ниво и за парите, които то донесе на клуба“.

„Може би тези мачове дадоха малка преднина за Лудогорец. Чочев е един от най-добрите български футболисти, като влезе и направи разликата. Моите играчи дадоха всичко, мога да съм само горд с футболистите и да съм благодарен на феновете. Сега ни предстоят мачовете от първенството и трябва да вървим напред“, категоричен е треньорът на „жълто-черните“.

Керкез открои хубавата атмосфера на мача: „Мисля, че да. Браво на организаторите на този мач. Това е позитивен момент за нас, за да гледаме напред. Трябва всички фенове да са с нас постоянно, за да продължим напред към своите цели“.

Той разкри, че ще има още трансфери: „Да, ще има още. Чакаме централен защитник и крило, за да замени Кристиан Нвачукву. До края на трансферния период може да се случат още трансфери“

„Не, Чернев беше болен, изчете срокът за офертата и сега остава с нас“, завърши Керкез във връзка със слуховете за трансфер на Атанас Чернев.

Венци Стефанов: Вуцов е лигльо, не бива да бъде викан в националния отбор

„По същия начин се държеше в Славия накрая“, заяви босът на „белите“

Локо (Пд) с последна тренировка преди Ботев (Враца)

Билети за мача се продават и в петъчния ден

Александър Димитров с позиция след оттеглянето на Вуцов

Вижте коментара на селекционера на България

Марто Бойчев: Надявам се ЦСКА 1948 да се върне на победния ход

Футболистът на ЦСКА 1948 бе определен за Футболист на месец септември в efbet Лига

Левски с официално съобщение за Вуцов

ПФК Левски застава твърдо зад Светослав Вуцов и решението му

Потвърдено: Светослав Вуцов се оттегля от националния отбор

„Заявявам публично желанието си временно да се оттегля“, съобщи вратарят на Левски

Зам.-министър Георгиев приветства партньорството между Каляри, Ботев СB и български училища

Това сътрудничество обединяваме опит, традиции и модерни методики в полза на младите хора, каза Теоргиев

Спартак (Варна) запазва лиценза

Във Варна 180 000 лева вече са осигурени за футболния „Спартак“ от кампанията за спасяването на клуба.

Каляри подписа договор за сътрудничество с Ботев София,  57-о СУ и училище по математика „Питагор“

Подобен договор между спортен клуб от международен ранг и български училищни институции се подписва за първи път у нас