Треньорът на Локо Пд: Хвърлихме много сили, но не видяхме много футбол

Треньорът на Локо Пд: Хвърлихме много сили, но не видяхме много футбол

Локомотив не показа много футбол, но хвърли много сили за победата с 1:0 срещу Ботев (Враца) в мач от българското първенство по футбо. Това заяви старши треньорът Душан Косич след двубоя. 

"Много бе трудно. Хвърлихме много сили, но не видяхме много футбол. Хубаво е, че спечелихме", каза той за Диема Спорт. 

"Футболът се играе заради феновете и съжаляваме, че не са тук с нас. Усетихме обаче енергията им и се надявам да сме ги зарадвали. Нашата най-голяма цел е да печелим точки и се трудим здраво в тази посока. Ако след три победи кажа, че не съм доволен, ще излъжа. В мачове като днес беше много трудно най-вече в преливането между фазите и има какво да подобряваме".  

ОФИЦИАЛНО: Дани Себайос напусна Реал Мадрид

Дани Себайос вече не е футболист на Реал Мадрид, след като клубът официално обяви прекратяването на договора на полузащитника по взаимно съгласие.

Рийс Джеймс пропуска мача с Панама

Рийс Джеймс ще пропусне последния мач на Англия от груповата фаза на Световното първенство срещу Панама, след като не участва в тренировка в навечерието на мача

Лудогорец отнесе Етър със 7:4 в първата контрола (ВИДЕО)

Лудогорец спечели с хокейния резултат 7:4 първата си контрола от лятната подготовка, противопоставила разградчани на Етър

Локо София победи косовския шампион при дебюта на Любо Пенев

Любослав Пенев започна периода си в Локомотив София с победа с 2:1 над шампиона на Косово – Дрита, по време на лагера в Банско

Феновете на Левски продължава да изкупуват екипи и абонаментни карти

Феновете на Левски продължават да бъдат активни и вече поръчаха над 14 500 от шампионските фланелки

Исак: Да, скарах се на Еланга

Изравнителният гол на Антони Еланга помогна на Швеция да се класира за осминафиналите на Световното първенство по футбол след равенство 1:1 с Япония, но докато съотборниците му празнуваха резултата, нападателят се свлече на земята от разочарование, мислейки си, че не са се класирали