Треньорът на Пирин (ГД): Не всеки ден се играе срещу ЦСКА

Треньорът на Пирин (ГД): Не всеки ден се играе срещу ЦСКА

„Надявам се бързо да бъдат решени проблемите, за да може ЦСКА пак да е лицето на България”

„Поздравявам ЦСКА за успеха, заслужена победа. Искам обаче да поздравя и моите момчета.”

Така коментира загубата с 0:4 на „Българска армия” треньорът на Пирин (Гоце Делчев) Димитър Крушовски.

„Ние нямаше какво да губим, само можехме да спечелим с появата си на терена. Това са момчета на по 19-20 години, започващи своята футболна кариера. Със сигурност е имало леко напрежение и стъписване. Като цяло съдбата на нашия клуб ще стане ясна през зимната пауза, когато ще се разбере за напускащи и нови играчи. Искахме всеки да покаже своите възможности, но бе ясно, че ЦСКА е абсолютният фаворит не само в мача, но и в първенството”, допълни той.



„Съгласен съм с цялата обществено, може би всеки знае къде е мястото на ЦСКА. Жалко е случилото се с клуба, надявам се бързо да бъдат решени проблемите, за да може ЦСКА отново да е лицето на България. Не всеки ден се играе срещу ЦСКА.”

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.

Генчев: За съжаление трудно се намират футболисти

Треньорът на Локо София говори слд края на лятната подготовка

Заги: Няма как да не съм доволен, момчетата се раздават на 100%

Треньорът на Славия похвали отбора си след успеха над Марек

Атанасов: Целта на Добруджа е оставане в групата

Треньорът на добричкия тим коментира загубата от Черно море

Етър повали Янтра с голове на нови попълнения

"Болярите" победиха с 2:0

Илиев: В атака бяхме добре, но в защита не толкова

Треньорът на Черно море говори след контролата срещу Добруджа

Хебър загуби от румънския Стяуа във втората си контрола за деня

По-рано днес отборът от Пазарджик надви Ботев Ихтиман

Черно море победи Добруджа по изразителен начин на "Тича"(ВИДЕО)

Варненци вкараха четири гола на новака в елита