Треньорът на Пирин подаде оставка

Треньорът на Пирин подаде оставка

Вижте подробности

Треньорът на третодивизионния Пирин (Гоце Делчев) Димитър Крушовски е подал оставка от поста, който заема. Това е станало след мача от 6-ия кръг на Югозападната Трета лига, в който гоцеделчевци загубиха с 0:2 при гостуването на Банско.

Това е пето поражение за отбора от южния град в шест мача и то ги закотви на дъното на дивизията. От клуба анонсираха, че в момента са започнали преговори с наследника на Крушовски на поста и става дума за известно име, особено в Пиринския край, който има и сериозен опит в Първа лига. Новият старши треньор на Пирин (ГД) ще бъде обявен до дни, а селекцията продължава.

"Все още не сме приключили със селекцията и ще се опитаме да привлечем качествени играчи, които да вдигнат нивото на отбора, най-вече в атака", се казва в становище на клуба от Гоце Делчев.

Проектът на "Армията" е финалист в конкурс, феновете могат да гласуват

"Червените" призоваха привържениците за подкрепа

Прогноза: Голове в Глазгоу след почивката

Рейнджърс закъса здраво в Европа преди мача с Брага

Прогноза: Гол преди почивката в Разград

Лудогорец приема Селта в търсене на втора победа в Лига Европа

Урибе с послание към Берое след завръщането

Треньорът иновативен, използва социалните мрежи

Ас на Левски: Готови сме да се борим за отличия и да ги спечелим

„Хулио Веласкес успя да смени чипа и помогна на всички в отбора“, посочи Евертон Бала

Вратарят на Спартак Вн се закани на ЦСКА

Вратарят на Спартак Варна Максим Ковальов говори пред "Дерби Зона" преди мача срещу ЦСКА от 17-ия кръг на Първа лига.

Национал отново слага лентата в ЦСКА

Младежкият национал на България Теодор Иванов отново ще сложи капитанската лента на ЦСКА.

Официално: Берое върна начело Хосу Урибе

Футболният Берое официално потвърди завръщането на Хосу Урибе като старши треньор на тима.

Полузащитник на Добруджа пред завръщане в Белгия

Дефанзивният халф Малик Фол от Добруджа може да се завърне в белгийския футбол още през зимата. Сенегалецът, който е бивш играч на Беверен, е следен от отбори от страната, съобщават местни източници.