Треньорът на Зимбру: Знаем за ЦСКА само от клипчета в интернет

Треньорът на Зимбру: Знаем за ЦСКА само от клипчета в интернет

Най-новото попълнение на молдовците се закани на "армейците"

Треньорът на Зимбру Олег Кубарев изрази надежди, че не­говият отбор няма да загуби с голям резултат в София и ще за­пази шансове за реванша в Мол­дова. Беларуският наставник призна още, че информацията му за ЦСКА е оскъдна.

„Това, което знаем за ЦСКА, е единствено от видеоклипове. Основната ни цел е да не позво­лим да загубим с голям резул­тат. Мислим най-вече върху това как най-адекватно да се противопоставим на нашия съперник. Бих се радвал, ако стигнем до същия резултат като този с Шкендия в Македония (за­губа с 1:2). По този начин ще си оставим шанс и надежда да продължим в следващия кръг", коментира Кубарев.

Само 24 часа преди мача с ЦСКА пък молдовският клуб привлече поредното си ново попълнение. Това е защитникът Максим Потирник. Той е на 25 години и за последно е играл в изпадналия от втора полска лига Енергетик Рибник. Подвиза­вал сее още в елитния беларуски Белшина, както и в молдовските Искра-Стал u Академия Ки­шинев.

"Със спортна агресия и голя­мо желание можем да елиминираме ЦСКА", заяви Потирник при представянето си като но­во попълнение на Зимбру. Тор пристигна в София късно снощи, но е малко вероятно да дебютира срещу армейците днес.

Официално: Локомотив (Пловдив) с девето ново попълнение

Крилото е юноша на Левски и подписа за 2 години

Асоциацията на съдиите по футбол в България и Съдийската комисия към БФС стартират нов международен проект

Информацията за проекта вече се представя пред реферите от ранглистата на БФС

ЦСКА започва утре подготовка за старта на сезона

Вижте програмата на „червените“ до неделя

Спартак (Варна) трепери за звездата си

Панамецът е обвързан със варненския тим до 30 юни 2027 година

ЦСКА предлага рекордна заплата на израелски национал

27-годишният халф в момента е свободен агент

Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста

Първата ракета на България при жените Виктория Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста сингъл на Женската тенис асоциация (УТА) след края на Откритото първенство на Великобритания.

Цветомир Найденов обяви още един трансфер

ЦСКА 1948 продължава да работи на трансферния пазар през това лято.

Ботев Враца обяви трансфера на нападател

От Ботев Враца обявиха привличането на нападателя Аймен Суда, който вече има сериозен опит по българските терени. 

Разцепление в Ботев заради Керкез

Феновете на Ботев Пловдив водят сериозен спор как да бъде посрещнат треньорът Душан Керкез на мача с ЦСКА в събота