Трима от Берое в трансферната листа

Трима от Берое в трансферната листа

Ръководството на "заралии" чака оферти за Ричард, Чипилов и Абушев

Ръководството на Берое (Стара Загора) постави трима футболисти от състава в трансферната си листа и чака оферти за тях. Това са халфът от Нигерия Ричард Еромоигбе, който има договор за още един сезон, а към него бяха добавени дясното крило Атанас Чипилов и нападателят Рангел Абушев. На тримата ще се търсят нови клубове и е сигурно, че те няма да започнат подготовка с Берое на 27 юни. 


В същото време фирмата, която подменя тревната настилка на градския стадион, поднови работа. Дренажната система вече е изградена. Поставени са тръбите на колекторите и дренажните жили. Днес бе положен и нивелиран първият от четирите дренажни слоя. 
 

Предстои поставянето на следващите три слоя, монтиране на поливна система и линейните отводнители. Според предварителните планове и разчети новият терен трябва да е готов до края на юли. 


На 3 август е планирано Берое да играе контрола на новия затревен терен срещу отбора от Източната Б група Нефтохимик. 
 

От 1 юли Берое заминава на 12-дневен подготвителен лагер в Смолян. Там старозагорският тим ще се подготвя до 13 юли и в последният ден ще изиграе контрола срещу Миньор Перник.

Арсенал потвърди строги санкции за 17 от феновете си

Всеки един е отстранен от мачовете на лондончани за период между 1 и 3 години

Киряков: Момчетата се постараха, спокойно можехме да постигнем и равенство

Треньорът на Етър не бе доволен след загубата от Янтра

Спартак (Варна) е в кошмарна серия срещу Локомотив (София)

Преди петъчния сблъсък между двата отбора на стадиона в кв. „Надежда“

Янтра записа първа победа в първенството, надделя над Етър на "Ивайло"(ВИДЕО)

Габровци спечелиха местното дерби

Десподов призова за подкрепа към националите

Бъдете 12-ият играч, каза капитанът на “лъвовете”

Ясен е съдията на мача Миньор – Етър

Вижте съдийските назначения за срещите от 5 кръг

Глобиха Ботев (Пловдив) с почти 6 бона, санкционираха и Веласкес

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия на БФС

БФС отпусна още 400 билета за България - Испания

Интересът към мача е огромен

Клуб от Лос Анджелис иска Марин Петков от Левски

„Сините“ са определили цена от $1 млн. за таланта си, но са получили оферта за наем