Трима подписват нови договори с Левски

Трима подписват нови договори с Левски

Вижте кои са

“Левски” се споразумя с трима футболисти за подновяване на договорите. Така почти двумесечната сага, сравнена от песимисти с драма, тръгна към оптимистична развръзка. Контрактите на общо 8 “сини” изтичат през юни, когато може да си тръгнат като свободни агенти и без да влиза и лев в касата на “Герена”.
 
“Потвърждавам за принципна договорка с трима футболисти, но е рано да обявяваме имена - заяви собственикът на клуба Тодор Батков. - Мога само да кажа, че става въпрос за българи.”

Още миналия месец “Левски” се споразумя с Лъчезар Балтанов и Стефан Станчев, за когото направи жест, защото е трайно контузен. Сега най-вероятно е изникнало съгласие още от Владимир Гаджев, Йордан Милиев и Дарко Тасевски, който е македонец, но с наш паспорт, предполага "Труд".
 
Няма спор и съгласието на вече 34-годишния капитан Христо Йовов за нов договор. Там дилемата обаче е дали на Бижутера ще бъде предложен пост в клуба - например на помощник-треньор.

А нататък с новите договори? С чужденците ще се преценява по-внимателно и ситуацията наистина се проточи. Възможно е да им бъдат предложени по-ниски заплати, след като единствено Дъстли Мулдер показва достатъчно класа.

Ситуацията обаче зависи и от очаквания нов основен спонсор, който е възможно да налее милиони на “Герена”. При хепиенд по сделката с чуждестранната компания “Левски” далеч по-лесно ще дава едри възнаграждения. И далеч по-лесно ще е да бъдат задържани легионерите, стига треньорът Николай Костов да ги иска. Става въпрос за Мулдер, Сержиньо Грийн, Тони Калво и Ларс Рисп.

Възможно е всеки от тях да бъде изваден на зимния пазар, ако окончателно откаже да подпише нов договор.
РАЗКРИТИЕ: Трима свидетелствали срещу Градев

Неюристът е на разпит в ГДНП

Официално: Ще има метростанция "СК ЦСКА"

Първоначално беше прието спирката да е "Шипченски проход", но в крайна сметка Столична община зарадва "армейците"

Шеф в Етър: Ще продължим да следваме линията на финансово оздравяване

Любомир Филипов говори за бъдещето на "болярите"

Обявиха защо Десподов и Кръстев не са повикани в националния отбор

От БФС излязоха със съобщение

Агенти засипаха шефа на Спартак Вн с оферти за треньори

Ако Николов обаче реши да продължи да финансира „соколите“ през новия сезон, първи разговори за треньор ще се водят със сегашния такъв Николай Киров

Виртц провел срещи с два английски клуба, Байерн остава фаворит

Халфът клони към оставане в Германия

Реал Мадрид активира клаузата на испански защитник

Води преговори за друг

НА ЖИВО: Крумовград - Славия 0:1, гол от дузпа

Следете срещата с NOVSPORT

Григор Димитров се оттегли от турнира в Женева

Българинът бе поставен под номер 4 в схемата