Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават

Левски не може да се освободи от трима ненужни футболисти, поне на този етап, твърди "Гонг". Фабио Лима, Карлос Охене и Патрик Мислович не попадат в сметките на Хулио Веласкес, но поне засега отказват да си тръгнат от "Герена". 

Договорите и на тримата изтичат в края на сезона, като ръководството води преговори за разтрогването им през зимата, които към момента са без успех. 

Лима и Мислович се превърнаха в трансферни разочарования, докато Охене изпадна от състава през есента. Шефовете на столичния гранд се надяват да намерят решение и да успеят да се освободят от ненужните играчи, още повече, че бразилецът и ганаецът заемат квоти за футболисти извън Европейския съюз.

Публична тайна е, че Фабио Лима е един от най-скъпоплатените футболисти в отбора, но по никакъв начин не оправдава високото си възнаграждение. Бразилецът има 17 мача през този сезон, като в част от тях беше ползван и като ляв бек. Той не успя да допринесе нито с гол, нито с асистенция. 

Мислович изигра девет двубоя, като нулите също властват в неговата лична статистика. Охене беше на терена в 13 срещи, в които успя да направи една асистенция. 

Левски е лидер във временното класиране на първенството. Букмейкърът Palms Bet има ексклузивно предложение за триумф на "сините" с титлата, като оценява шансовете им на 43.5%.