Цанко: Сега ще видим какво можем

Цанко: Сега ще видим какво можем

"На този етап повечето отбори са с изравнени сили и печели този, който има късмет и реализира ситуациите си"

Треньорът на Етър Цанко Цветанов призна, че изпитва огромен респект към Литекс и своя колега на пейката Христо Стоичков. Двата тима се срещат днес, а според Цветанов сега ще се види неговият отбор колко струва.

- Литекс е отбор, който има стил и успя да наложи доста свои млади футболисти, които искат да се развиват.

Воден е от голямо име като Христо Стоичков, така че за нас ще е предизвикателство да се изправим срещу него и да видим къде сме и колко можем. Резултатите при нас засега липсват, но те рано или късно ще дойдат.

Първенството е в самото си начало, минали са само пет кръга и като видите отборите, с изключение на водещите, другите са в близко точково разстояние, а ние сме все още над чертата.

На този етап повечето отбори са с изравнени сили и печели този, който има късмет и реализира ситуациите си. Убеден съм, че след като създаваме положения, ще дойде моментът, в който ще ги оползотворяваме - заяви Цветанов ден преди мача.
 

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават