Централен защитник е приоритет в селекцията на Левски

Централен защитник е приоритет в селекцията на Левски

Вижте подробности

Треньорът на Левски Станислав Генчев се нуждае от само още един играч, за да бъде напълно окомплектован съставът му. Привличането на централен защитник остава приоритет на "сините" до края на трансферния прозорец.

Причината затова е, че той ще залага на схема с трима централни защитници, а в момента разполага само с двама такива - Кристиан Димитров и Келиан ван дер Каап. След продажбата на Хосе Кордоба се отвори сериозна липса в састава.

За поста се спряга Андреа Христов, който не отрече за преговори между настоящия му клуб Козенца и Левски за преминаването му на стадион "Георги Аспарухов".

Той има договор с клуба до 30 юни 2025-а. Разговорите между двете страни текат от няколко дни. През миналия сезон Христов игра като преотстъпен в третодивизионния Потенца.

"Сините" искат да привлекат и халфа Серкан Юсеин от Крумовград, но идването му зависи от изходящ трансфер.

Ботев Пловдив с важна информация преди сблъсъка срещу ЦСКА

Ботев Пловдив гостува на ЦСКА в дербито от 16-ия кръг на Efbet лига

Ясни са всички зимни контроли на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 ще изиграе шест проверки на предстоящия зимен лагер в Анталия

Юношите биха Азербайджан

Националният отбор на България до 15 години постигна втора победа в турнира за развитие на УЕФА, който се провежда в Молдова.

Хамилтън отговори на шефа си

Пилотът на Ферари - Люис Хамилтън, отговори на критиките, отправени от президента на отбора Джон Елкан след състезанието в Бразилия, съобщи BBC.

Спартак Варна е в кошмарна серия срещу Берое

Спартак Варна се намира в черна серия срещу Берое в елита преди петъчния сблъсък между двата отбора под Аязмото.

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

ПФК Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от 16-ия кръг на българската футболна efbet Лига срещу кандидат-шампиона ЦСКА 1948, съобщават от клуба.

Херо срещу ЦСКА - три десетилетия футболна история

Димитър Димитров – Херо срещу ЦСКА. Това е една от класиките в българския футбол през последните 30 години.

Виза провалила Айб за трансфер в Швеция

Виза провалила Айб за трансфер в Швеция. Това се е случило през лятото, когато бившият футболист на Ливърпул е изкарал успешни проби във втородивизионния Умеа.

В Испания: Веласкес се прероди в Левски

Хулио Веласкес има идеалната възможност да стигне до първи трофей в кариерата си, а това най-вероятно ще е шампионската титла, смята журналистът Уго Франко Наваро oт „Aragondigital“.