ЦСКА 1948 е фаворит в Кърджали

ЦСКА 1948 е фаворит в Кърджали

Вижте подробности

ЦСКА 1948 е фаворит при гостуването в насрочения за утре мач с Арда от първенството на Efbet лига. Така поне смята букмейкърът Efbet, който приема залози за "двойка" при коефициент 2,15. Равенството е оценено с 3,35, а евентуален успех на домакините с 3,45.

Двубоят на "Арена Арда" е утре от 12,45 часа и е отложен от третия кръг на първенството. Преди него Арда е на пето място в класирането с актив от 28 точки. ЦСКА 1948 заема седма позиция с 26 точки, но и мач по-малко.

Испански тим привлича ненужен в ЦСКА?

Защитникът пред завръщане в родината си

Легенди на Черно море и Спартак дадоха прогнози за дербито на Варна

Две от легендите на Черно море и Спартак дадоха своите прогнози пред Новспорт за днешното дерби на Варна. Специалният мач е от 19:00 часа на стадион „Тича“.

Желани от Левски иска уверение, че ще има нов стадион

Селекцията на Левски не е приключила и в момента продължават да се водят преговори с играчи, които са били набелязани от скаутите на тима.

Левски похвали феновете си за отношението им към Любо Пенев

Левски похвали публиката си за действията й по време на снощното гостуване на Локомотив (София). Запалянковците на "сините" издигнаха транспарант в подкрепа на Любо Пенев и скандираха името на легендата на ЦСКА.

Ради Здравков: ЦСКА за първи път се защитаваше като отбор

Бившият футболист на ЦСКА и изтъкнат треньор Радослав Здравков с коментар за "Тема Спорт"

Ще развали ли Септември юбилея на Локо (Пд)

Следете мача с NOVSPORT.COM