ЦСКА 1948 и Арда закриват годината

ЦСКА 1948 и Арда закриват годината

Прочетете подробности

Отборът на ФК ЦСКА 1948 посреща Арда (Кърджали) в последния двубой от efbet Лига за 2023 година. Мачът ще се играе в Бистрица и е с начален час 17:30, а главен съдия е Васимир Ел-Хатиб. Срещата ще се излъчва по Диема спорт и може да го проследите и с NOVSPORT.COM.

Мачът е от XVIII кръг на първенството, но заради снежна буря и много лоши метеорологични условия беше отложен за средата на декември.

Двубоят е директен сблъсък за място в топ 6 преди пролетния полусезон. Домакините в момента са шести с 32 точки, а Арда е седми с една точка по-малко. Това означава, че при победа днес, футболистите от Кърджали ще изхвърлят ЦСКА 1948 от шестицата във временното класиране. "Червените" обаче имат мач по-малко - срещу Лудогорец, който трябваше да се играе септември, но беше отложен за по-късна дата и очевидно ще се състои през 2024 г.

В последния си мач възпитаниците на Николай Панайотов загубиха с 0:3 от Крумовград в Бистрица, което доведе до турбулентни събития. Вчера от отбора бяха освободени цели девет футболисти.

В миналия кръг Арда пък спечели срещу Локомотив (София) с късен гол на Станислав Иванов.

Лео Перейра идва в efbet Лига, отборът се пази в тайна

Бразилецът вече има отбор у нас

Гидженов наруши мълчанието: Допускал съм много грешки

Реферът с любопитно интервю

Косич: Бързо усетих магията на този специален клуб! Само Локо!

“Локомотив се превърна в мой втори дом”, добави специалистът

Официално: ЦСКА 1948 представи Бернардо Коуто

Португалецът пристига в Бистрица от Спартак (Варна)

ЦСКА със съобщение до феновете

"Червените" припомниха за абонаментните си карти

Роден съдия отличен от Forbes

Геро Писков попадна в престижна класация

Звезда прати легенда да гледа български национал

Мартин Георгиев в радара на сръбския гранд

Мечти в синьо: „Синя Коледа“ прави двама фенове част от лагера в Анталия

Голямата награда, за която мечтае всеки левскар

БФС намали наказанието на Херо

Ботев вече обжалва решението