ЦСКА 1948 преговаря за каре от Локо (Пд)

ЦСКА 1948 преговаря за каре от Локо (Пд)

За двама от тях вече се знае и са почти договорени

Четирима са играчите, които ЦСКА 1948 почти сигурно ще привлече от Локомотив Пловдив, пише „Тема Спорт“.

За двама от тях вече са писа. Това са звездата на черно-белите и голмайстор на тима Бирсент Карагарен, както и десният бек Матеус Силва.

За тях двата клуба вече са постигнали окончателна договорка, като остава футболистите да уточнят личните си условия.

С това обаче обезкървяването на смърфовете от страна на ЦСКА 1948 няма да спре. Столичани са започнали преговори за привличането на още двама играчи. Това са централният защитник Раян Бидунга, както и офанзивният халф Джовани.

Вероятността и те да се озоват в клуба, домакинстващ в Бистрица, е доста сериозна. Не е изключено Матеус и Карагарен да бъдат обявени официално от ЦСКА 1948 до часове.

Заговори се и за още един футболист, който може да извърви пътя от Пловдив до столицата. Това е вътрешният полузащитник Пиер Зебли. Той вече бе в София, където рита за Царско село, и оттам се озова при черно-белите.

Според запознати обаче Зебли е желан от още един роден клуб, като има и интерес към него от чужбина. Пиер е по-малко вероятно да акостира в Бистрица за разлика от другите четирима. За всеки от тях ще бъде платена трансферна цена.

Явно и през този трансферен пазар ЦСКА 1948 ще е най-активният клуб у нас. Вече е договорено бразилското крило Педриньо. Набелязан е и вратарят на Септември Сф Шейтанов. Не е изключено бройката на новите попълнения да достигне дори двуцифрено число. Голяма част от тях са били одобрени от напусналия изненадващо тима Любослав Пенев.

Голям скандал около трансфера на Алекс Петков в Гърция, Шльонск публикува гневна декларация

Вижте какво написаха поляците

НА ЖИВО: Арда - Кауно Жалгирис 2:0

Родният тим ще брани гол аванс в Кърджали, следете тук

Ботев Пловдив сподели важна информация преди дербито с Берое

Берое стартира продажбата на билети за сблъсъка с Ботев Пловдив

Спартак (Варна) и Черно море със споразумение за гостуващите фенове на дербито

От Спартак Варна обявиха, че водят разговори с градския си съперник Черно море за споразумение, което да гарантира реципрочни и удовлетворяващи условия за гостите в мачовете помежду им

Контузия е провалила трансфер на договрено крило в ЦСКА

Изпълнителният директор на ЦСКА Радослав Златков заяви днес, че “червените” са имали договорен трансфер на крило, но той е пропаднал ден преди да бъде подписан договорът заради контузия на играча

Първият казус, който Величков разреши в ЦСКА

Реших да стопирам изходящия му трансфер, обяви шефът за Чорбаджийски

Високо напрежение! ЦСКА извади трима от състава

Предложението е на Бойко Величков

Бойко Величков: Дошло е време за дела

Много ще внимавам с използването на лозунги, обяви новият спортен директор

Трима вратари в групата на Левски

Георги Костадинов част от разширения състав на Веласкес