ЦСКА 1948 започва подготовка в четвъртък

ЦСКА 1948 започва подготовка в четвъртък

Цветомир Найденов с любопитен коментар за Любо Пенев

ЦСКА 1948 ще излезе за първа тренировка за новата година на 5 януари от 14:00 часа на главния терен на стадион "Царско село", съобщават от елитния футболен клуб.

Тимът ще бъде воден от новия старши треньор Тодор Янчев и неговите помощници. Заниманието ще бъде отворено за представители на медиите, като наставникът ще отговаря на въпроси на пресконференция от 13:30 часа.

ЦСКА 1948 ще пътува на 11 януари за Белек и ще остане на лагер в турския курорт до 1 февруари. Непосредствено преди заминаването ще бъде организирана пресконференция на Янчев и спортния директор Кирил Котев.

От клуба все още не съобщават точния брой на контролите и имената на съперниците, а финансовият благодетел Цветомир Найденов влезе в интересен разговор с привърженици на своята стена във Фейсбук.

Бизнесменът призова един фен да преброи българите в тима на „червените“ при победата над Левски в първия кръг на първенството, а после изрази несъгласие, че политиката с налагането на българи в състава на ФК ЦСКА 1948 Сф е приключила.

На въпрос какво ще каже за „ЛП 9“, Найденов написа: „ЛП 9 е велик!“. Както е известно, в началото на декември легендата Любослав Пенев се раздели изненадващо със столичния клуб, а на мястото на Ел Голеадор застана друг бивш капитан на ЦСКА – Тодор Янчев.

Левски с информация за феновете

Левски информира феновете си, че билети за двубоя с Лудогорец ще се продават единствено на каса пред сектора, предназначен за привържениците на „сините“.

Чужденец ще се доказва пред Илиан Илиев

Бразилец иска да се докаже пред Илиан Илиев.

Пълна промяна в защитата на ЦСКА

Защитата на ЦСКА ще излезе в днешния мач с Ботев Враца в чисто нов вид.

В Ботев Враца принудени да ползват юноши за мача с ЦСКА

Треньорът на Ботев Враца - Тодор Симов ще се принуди да запълни групата за гостуването на ЦСКА с юноши от набор 2010.

Ас на Лудогорец виси за Левски

Крилото на Лудогорец Кайо Видал е под сериозна въпросителна за предстоящия сблъсък с Левски.

Светослав Вуцов: Всичко зависи от нас

Вратарят на Левски Светослав Вуцов отправи ясно послание към Лудогорец преди дербито в четвъртък.