ЦСКА назначава скаут на ОФИ Крит

ЦСКА назначава скаут на ОФИ Крит

Вижте подробности

Човек на гръцкия ОФИ Крит е най-вероятният главен скаут на ЦСКА. Той обаче е българин и неговото име и Иван Славов, пише Труд.

Той направи име като майстор в селекционната политика на ОФИ, работил е още в кипърския АПОЕЛ на същата позиция.

Договорът на 37-годишния Славов с тима от остров Крит изтича това лято.

Славов има богат опит в скаутската и анализаторска дейност.

Пловдивчанинът започва работа в английския гранд Арсенал през 2018 година при тогавашния главен скаут на лондончани и настоящ спортен директор на германския Щутгарт - Свен Мислинтат, а след това в България е анализатор в щаба на Красимир Балъков в националния отбор през 2019 година.

По-късно заема същата позиция ЦСКА 1948 през сезон 2020/2021, а през следващата кампания е част от екипа на Азрудин Валентич в Ботев Пловдив.

Алекс Николов е №1 за октомври в Италия

Волейболистът отбеляза 96 точки в първите 4 мача на отбора си

Феновете на ЦСКА с шествие преди дербито с Левски

"Червените" запалянковци се събират на ул. "Цар Иван Асен" в 12:30 ч

Уикенд с една парола: "Синьо-червеният" вечен мач на България

Големи сблъсъци в Манчестър, Лондон и Болоня в тираж №90 на игрите на "Спорт тото 1"

Георги Миланов: Левски трябва да играе умно

"Всяка една грешка може да бъде фатална", каза халфът

Официално: Нападател напусна Монтана

Двете страни се разделиха по взаимно съгласие

Нагелсман повика дебютант и върна Сане в националния отбор на Германия

Маншафта ще гостува на Словакия и приема Словакия в квалификациите за Мондиал 2026

Задържаха фена, ударил с бутилка вратаря на Ботев Пд

Привърженик на Локомотив Пловдив, който хвърли бутилка и уцели вратаря на Ботев Пловдив Даниел Наумов по време на дербито, е бил задържан, съобщава TrafficNews.

Халф подписа нов договор с ЦСКА 1948

Халфът на ЦСКА 1948 Марто Бойчев подписа нов договор с клуба, анонсира благодетелят на отбора Цветомир Найденов. 

Кралев: Направихме важна крачка в борбата със спортното хулиганство

Бившият министър на младежта и спорта и настоящ депутат Красен Кралев изрази задоволство от приетия на първо четене Законопроект за безопасността и сигурността по време на спортни мероприятия