ЦСКА организира търг, събира пари за нов терен

ЦСКА организира търг, събира пари за нов терен

Първите 50 уникални артикула бяха изкупени за по-малко от 20 часа

ЦСКА организира благотворителен търг, чиято цел е да бъдат събрани пари за нов терен, който ще се използва от ДЮШ на клуба.
 
Той ще бъде изграден на базата на отбора в Панчарево. 
 
Ето какво съобщение пуснаха “червените” на сайта си:
 
“Навръх Великден бе даден стартът на Благотворителния търг "70 години ЦСКА" с лимитирани серии юбилейни значки и медали.
 
Той е в подкрепа на набирането на средства за построяването на чисто нов терен на базата в Панчарево, който ще бъде ползван само от юношеските ни формации.
 
Припомняме, че за същата кауза са парите и от продадените юбилейни фланелки, които пуснахме в продажба, както и приходите от ВИП билети за мача с Лудогорец на 5 май.”
 
Във Фейсбук страницата "Благотворителен търг 70 години ЦСКА" можете да наддавате за уникалните значки и медали от лимитираните серии за истински ценители.
 
Първите 50 артикула бяха изкупени за по-малко от 20 часа. Търгът ще продължи до края на месеца, като всеки ден ви очакват нови изненади.

 

Официално! ЦСКА 1948 се раздели с капитана си

Капитанът на ЦСКА 1948 Емил Ценов напусна клуба и осъществи трансфер в руския Оренбург. Това съобщиха "червените" в страницата си във Фейсбук.

Официално! БФС обяви раздяла с Илиан Илиев по взаимно съгласие

В следващите дни ще има официална информация относно новия селекционер

Илиан Илиев тренира Черно море

Илиан Илиев изведе Черно море за първа тренировка, след като се завърна във Варна след участието си с националния отбор в лагер и мачове срещу Испания и Грузия.

Кранево приема държавното по спортни танци

БФКСТ благодари за оказаната подкрепа на ММС, Спорт тото и всички, които подкрепят федерацията

Защитник на Вихрен прекрати кариерата си

Румен Сандев спря с футбола

Илиян Филипов проговаря за раздялата с Ивелин Попов

Финансовият благодетел на "канарчетата" ще даде пресконференция

Официално: Клуб от елита се раздели с трима

Трио напусна Добруджа

Черно море не прощава на Добруджа у дома

До момента във Варна „моряците“ са без загуба от добричлии в елита

Петър Занев оглавява временно школата на ЦСКА

Той замества освободения през миналата седмица Костадин Ангелов-Лаптопа