ЦСКА осъди Ростов за Али Соу, но едва ли ще си вземе парите

ЦСКА осъди Ростов за Али Соу, но едва ли ще си вземе парите

Вижте подробности

ЦСКА не е взел почти нищо от един от най-важните си трансфери, пише днес в. „Мач Телеграф“.

От Ростов са изпържили „червените“ с голяма част от парите за Али Соу. Той бе продаден в Русия през февруари 2021 година, далеч преди инвазията на Федерацията в Украйна. „Армейците“ е трябвало да получат 4 459 000 лева в рамките на година и половина на четири вноски. Руснаците обаче са превели само първата от тях. Тя е на 30 януари 2022 година.

Следващите плащания е трябвало да постъпят в сметката на „червените“ на 30 юли миналата година, 31 януари и 31 юли през настоящата.

Както е известно, Русия бе извадена от схемата за международни плащания Суфт, а освен това сметките на много от клубните шефове там бяха блокирани заради връзки с Кремъл. Въпреки това от „Българска армия“ смятат, че е имало начини как руснаците да изпълнят задълженията си. Затова от ЦСКА са потърсили правата си във ФИФА и централата е отсъдила в тяхна полза. Не е ясна обаче какъв ефект ще има това.
Руските клубове са изхвърлени от всички турнири, а и трудно от Цюрих могат да ги заплашат с нещо повече. Например – спиране на трансферите.

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали