ЦСКА подписа с нидерландец

ЦСКА подписа с нидерландец

Брадли де Нойер е ляв защитник

ЦСКА и румънският Фарул (Констанца) финализираха трансфера на Брадли де Нойер. Нидерландецът преминава на "Армията", след като двата тима се договориха за всички финансови условия.

24-годишният футболист се изявява като ляв бек и през изминалия сезон е изиграл за тима си 38 мача, в които е записал едно попадение и 6 асистенции, допринасяйки за класирането на Фарул за евротурнирите.

Де Нойер има сериозно присъствие в румънската Лига 1, тъй като преди това записва още над 100 срещи с клуба от Констанца, но тогава отборът се казва Виторул. В кариерата му личи и кратък престой в украинския Ворскла, а първите си стъпки в професионалния футбол бранителят прави с Дордрехт. Новото попълнение ще се присъедини в неделя към новите си съотборници в Австрия, съобщиха "армейците" на официалния си сайт!

Ас на Левски увисна за първия мач с Алкмаар

Георги Костадинов най-вероятно ще пропусне първата битка с A3 Алкмаар

Левски прати нападател в Mr Bit Втора лига

Левски преотстъпи нападателя Стивън Стоянчов на Етър Велико Търново.

ЦСКА пред раздяла с един от отстранените от първия отбор

ЦСКА е пред раздяла с едно от трансферните си разчарования.

Белгийци идват за защитник на Левски

Скаути на белгийски клуб ще наблюдават под лупа изявите на бразилския футболист на Левски Майкон в първия плейоф за влизане в същинската фаза на Лигата на конференциите.

Нови транспортни неволи за Арда

Кърджалийци още умуват как да се придвижат до Полша за първия мач с Ракув от плейофите за Лигата на конференциите.

ЦСКА в битка с руснаци и турци за защитник на Славия

ЦСКА проявява интерес към левия бек на Славия Жордан Семедо.

Левски отказал сериозна сума накуп за Марин Петков

Сумата била давана от полския Ракув за правата на втория капитан на сините.

Вуцов пред всички в Левски

Вратарят е без смяна от началото на сезона

Белчев: На всеки един в съблекалнята имам пълно доверие

„Днес имаше добра реакция след тези 4 загуби, които бяха поредни.“