ЦСКА прибегна към вариант „Б” и взе чешки вратар (видео)

ЦСКА прибегна към вариант „Б” и взе чешки вратар (видео)

Става въпрос за Томаш Черни (27 г.), който за последно игра в шотландския втородивизионен Хамилтън

Веднага след като стана ясно, че Матуш Козачик няма да играе в ЦСКА заради здравословни проблеми, ръководството на "червените" прибегна към вариант "Б" и подписа с друг вратар.

Става въпрос за чеха Томаш Черни (27 г.), който за последно игра в шотландския втородивизионен Хамилтън. Стражът прекара в Шотландия 5 години, а през 2009 година бе избран за играч на месеца в местния шампионат. 

Според непотвърдени от клуба информации, Черни пристига на „Армията” като свободен агент, след като е разтрогнал по взаимно съгласие договора си с Хамилтън преди 4 месеца.

Вратарят има няколко мача за младежкия национален отбор на родината си и трябва да замести напусналия алжирски национал Райс М’Боли.

Черни ще се присъедини към подготовката на ЦСКА в Турция в сряда. Иначе вратарите, с които заминаха "червените" за южната ни съседка са Благой Макенджиев и Анатоли Господинов, който пристигна от Сливен.
 

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.

Операция отказала Димитър Илиев

Неуспешна операция е принудила Димитър Илиев да сложи край на кариерата си

 Самсунспор предприе крачка за Макун

Кристиан Макун продължава да сред имената, които се споменават в турската преса.