ЦСКА продаде над 1000 билета за Лудогорец

ЦСКА продаде над 1000 билета за Лудогорец

Ще победим за втори пореден път този съперник, коментира Пламен Марков

ЦСКА е продал над 1000 билета за двубоя с Лудогорец за Купата на България, макар до двубоя да остават още 33 дни.
 
1/4-финалната битка ще се проведе на 14 декември (четвъртък) от 17:30 часа на "Армията". Домакините пуснаха пропуските още в сряда. Интересът е доста висок, а от фен клуба на ЦСКА "Сектор Г" призоваха:
 
"В мач от 1/4-финалите за Купата на България посрещаме лудогорските кренвирши на "Армията". Планирайте декемврийските си отпуски отсега! За да може 10 дни преди Бъдни вечер всички заедно да изстреляме ЦСКА към нова голяма победа!".
 
Пропуските са на същата стойност като тези за първенство -18 лв. за Сектор А, 12 лв. за Сектор В и 5 лв. за Сектор Г. Абонаментите карти ще важат за срещата.
 
Билети могат да бъдат закупени от фен магазина на "Армията", както и от мрежата на Тикетпро, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange, Билетен център на НДК и касата на зала "Арена Армеец". Налични са също и онлайн на www.ticketpro.bg. Очаква се за мача да бъдат продадени над 10 000 билета, което ще вкара в касата на клуба около 120 000 лева.
 
Победителят в сблъсъка с Лудогорец ще се реши само в един двубой, а това ще е трети дуел между червени и зелени този сезон. Дотук двата тима си размениха по една победа за първенство като гости - 1:0 за Лудогорец в Борисовата градина и 2:1 за ЦСКА в Разград на 5 ноември.
 
"Има значителен интерес към сблъсъка за Купата, макар дотогава да остава цял месец", заяви спортният директор на армейците Пламен Марков пред "Тема Спорт". - Всички в клуба сме сигурни в успеха. Вярвам, че ще победим за втори пореден път Лудогорец".
 
Футболистите на ЦСКА бяха пуснати в почивка за уикенда. Част от чужденците, сред които са Каранга, Енрике и Меркадо, ще се качат заедно на Витоша днес.
 
В понеделник червените подновяват тренировки, а шестимата национали ще са на линия в сряда. Следващият двубой е в събота, 18 ноември, от 15:00 часа срещу Ботев Пд на "Армията".

 

Стамен Белчев махна четирима от Септември

Каре чужденци се раздели с "виненочервените"

Падт: Ще мислим за Динамо Минск след последната контрола

Вратарят на Лудогорец Серджио Падт даде своето мнение след края на приятелската срещу с Копенхаген, завършила при резултат 0:0

Руи Мота: В един момент тези положения ще се превърнат в голове

Старши треньорът на Лудогорец Руи Мота сподели мнението си след нулевото равенство с Копенхаген

Керкез доволен въпреки поражението

Имахме доста ситуации, обясни специалистът

Лудогорец не се даде на Копенхаген - 0:0 (ВИДЕО)

"Орлите" изпуснаха победата в края на мача

Славия излъга Локо Пловдив с 1:0 в края

Славия победи с 1:0 Локомотив (Пловдив) в контролна среща, играна в Симитли

Първо в NS: Ботев (Пд) уреди опитен халф

"Канарчетата" продължават със спешната селекция

Президентът на Хебър: Целта ни е връщане в елита

Президентът на Хебър Валентин Василев обясни причината за треньорската смяна в отбора

Ботев (Пловдив) представя утре новия си треньор

Николай Киров ще даде първата си пресконференция след завръщането си