ЦСКА пусна специална тениска за юбилея

ЦСКА пусна специална тениска за юбилея

Вижте подробности

От ЦСКА пуснаха в продажба юбилейна тениска по случай 75-годишнината на отбора. 

Ето какво написаха от клуба:

"Юбилейна фланелка "75 години ЦСКА" вече е в продажба

Историята ни, постиженията ни, героите ни говорят сами за себе си, затова да сме многословни е излишно. Клубът ни няма нужда от изкуствена украса, защото имаме всичко онова, за което мнозина мечтаят.

С тази ясна мисъл за величието, вкоренено в ДНК-то на "армейския" клуб, с преклонение пред подвига на предците ни и със сърца, туптящи за ЦСКА, за юбилейната ни тениска избрахме ретро мотиви и наблегнахме на семпли, но въздействащи детайли, загатващи за мощта, за устрема, за миналото на най-великия български футболен клуб.

По случай днешната годишнина отборът ще изиграе един мач - този с "Ботев" Враца на 08.05.23 г., с юбилейната фланелка.

Тениската идва в специална кутия, отново изработена с детайли, посветени на юбилея, както и картичка с описание на някои от детайлите по нея.

Специалната фланелка, която посветихме на 75-ата годишнина на най-великия футболен клуб в България, може да намерите онлайн тук -> bit.ly/3HG1FGC

Налична е и в официалния клубен фен магазин."

Стартира шестото издание на “Турнир на талантите”

Победи за София, Пловдив и Кърджали

Тъжно! Отиде си Кирил Ивков

Легендата на Левски почина навръх 111-годишнина на "сините"

Ботев Враца с призив към феновете си

Това е мачът, който решава всичко, обявиха от "Христо Ботев"

От кого се крие Наско Сираков?

Собственикът на Левски трудно може да бъде видян сред фенове

Славия остана без двама за Ботев Враца

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за последния мач от сезон 2024/25 - гостуване на Ботев Враца.

Шокиращо: Сираков и Боримиров не почетоха 111 години Левски!

Феновете на "сините" останаха неприятно изненадани

Петър Димитров за ръководството на Левски: Срам! Това е неуважение към историята

Петър Димитров от Левски на левскарите се изказа изключително критично по адрес на клубното ръководство на клуба, което пропусна днешния празник по случай 111 години от създаването на Левски

Крумовград се мести в Пазарджик, "Коматево" остана без лиценз от БФС

Базата на Ботев Пловдив в “Коматево” остана без лиценз за официални мачове от efbet Лига

Веласкес иска мини-революция с петима нови

Левски ще трябва бързо да се ориентира на пазара при продажба на Келиан ван дер Каап