ЦСКА с интерес към Трибуле от Берое

ЦСКА с интерес към Трибуле от Берое

Нападателят на старозагорци може да акостира при "армейците"

Нападателят на Берое Вини Трибуле е в полезрението на ЦСКА още от лятото, пише "Тема Спорт". Камерунецът с френски паспорт е сред вариантите за подсилване на "червената" атака.

С оглед ограниченото време до затварянето на трансферния прозорец на 29 февруари, от Борисовата градина са насочили поглед към родния пазар. Идеята е да се вземе нападател под наем до края на сезона, с опция за перманентен трансфер, който да бъде резерва на Каранга и Фаетон и да свърши работа, ако някой от тях бъде наказан или контузен.

ЦСКА е имал разговори с Берое за Трибуле още през лятото, но тогава до сделка не се е стигнало. Неговият договор със заралии е до лятото. 24-годишният футболист в миналото бе желан още от ЦСКА 1948 и Левски.

Сред обсъжданите имена е и това на Юго Комано от Пирин, който преди дни се разписа в мрежата на "сините", както и на играч от мениджърската агенция, която държи правата на Тобиас Хайнц.

Изникна нов проблем пред треньора на Спартак (Варна)

Новото попълнение Ангел Гомес пропусна днешната тренировка

Балкански грандове чакат Левски в Шампионската лига

Вижте евентуалните съперници на Левски в третия кръг на квалификациите

Официално: Лудогорец привлече национал

Михаил Полендаков е новото попълнение на разградчани

Левски и Университатя играят на 22-и и на 29-и юли

Мачовете между българския футболен шампион Левски (София) и румънския Университатя (Крайова) ще се играят на 22-и и на 29-и юли, съобщи румънското издание fanatik.ro като се позова на свои източници.

Тим от елита на Франция гледа Вуцов

Представители на френски елитен клуб наблюдаваха снощи изявите на вратаря на Левски Светослав Вуцов в реванша от квалификациите за Шампионската лига срещу Борац Баня Лука, пише "Тема Спорт".

Панайотов: Отиваме, за да ги отстраним

"Настроението е позитивно", каза халфът на ЦСКА