ЦСКА с ужасяващи новини за контузените

ЦСКА с ужасяващи новини за контузените

Вижте какво съобщиха от „Армията“

От ЦСКА излязоха с официална информация относно контузените футболисти след загубата от Локомотив (Пловдив), довела до викове „Оставка!“ от феновете към треньора Нестор Ел Маестро.

Сега от „Армията“ съобщиха, че получените от Християн Петров и Мартин Стойчев травми по време на мача са тежки и двамата ще отсъстват от терените като за втория сезонът със сигурност е приключил.

Двамата със сигурност пропускат предстоящото в неделя дерби с Левски, а относно Иван Турицов и Юрген Матай от ЦСКА оповестиха, че "продължават своето възстановяване".

Християн Петров е със скъсана връзка на глезена. В момента футболистът е с шина, а след това ще започне възстановяването му. Защитникът ще пропусне следващите няколко мача на ЦСКА“, пишат „червените“ и допълват:

„За съжаление, тежка контузия сполетя Мартин Стойчев. Преди минути стана ясно, че младият талант е със скъсана предна кръстна връзка, което ще го изкара от състава за няколко месеца. Иван Турицов и Юрген Матай продължават своето възстановяване.“

Берое се подсилва с германски голаджия

Берое подсилва атаката си германския централен нападател Емир Кухиня

Спартак Варна обяви как са използвани средствата от "Аз съм Спартак"

Спартак Варна направи равносметка за изразходването на приходите от кампанията “Аз съм Спартак”, както и на цялостното управление на клуба

Урибе: Оптимист съм, знам, че с новите попълнения ще бъдем по-силни

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе говори преди старта на зимната подготовка на тима

Тотнъм връща Галахър във Висшата лига?

Тотнъм проявява интерес към полузащитника на Атлетико Мадрид Конър Галахър, съобщава „Скай Спортс“

Ангел Ангелов се върна в Добруджа

Лявото крило Ангел Ангелов се завърна в състава на Добруджа, съобщиха от първодивизионния футболен клуб

Левски има две оферти за генерален спонсор

Левски има две оферти от мощни компании за генерален спонсор на клуба