ЦСКА се отказа от колумбиец

ЦСКА се отказа от колумбиец

Контузия на Данило Арболеда провали сделката

ЦСКА няма да привлече колумбиеца Данило Арболеда, пише “Тема Спорт”. Преди дни “армейците” бяха в напреднали преговори с 28-годишния бранител, но те в крайна сметка не са завършили успешно.

В момента Арболеба е свободен агент. През последния сезон той се състезава в Обединените арабски емирства за местния Ал Аин, като записа приличен старт на кампанията, взимайки узастие в 7 мача. В тях той отбеляза 1 гол и имаше обещаващо бъдеще, но в края на октомври скъса ахилесово сухожилие, от което така и не успя да се възстанови до края на сезона.

Предполага се, че травмата е поводът ЦСКА да се откаже от входящия трансфер. Друга причина е, че футболистът няма европейски паспорт, което също щеше да е проблем за най-титулувания български клуб, ако се беше задействал за привличането на футболиста, който през 2021 г. се състеза близо до нашите географски ширини в румънския Шериф (Тираспол).

Все пак 31-кратните шампиони не останаха изцяло с празни ръце. Във вчерашния 3 юли (понеделник) все пак от “Борисовата градина” обявиха, че ще привлекат друг колумбиец, който ще подпомага ядрото на ариергарда - Браян Кордоба.

Шампион с Левски разкъса Сангаре

Не зная дали е играл някога футбол, обяви Славчев

Левски или Лудогорец в Младежката Шампионска лига

Финалът е на 21 май

Йордан Чолов: Това е отражение на целия сезон

Помощник треньорът на Хебър Йордан Чолов бе разочарован от загубата с 0:3 от Крумовград

Кирилов: Обясних на футболистите, че трябва да се борим като срещу ЦСКА

Наставникът на Крумовград Росен Кирилов говори след победата с 3:1 срещу Хебър (Пазарджик) в efbet Лига

Милен Желев с нов договор в Румъния

Бранителят остава в Оцелул до 2027 г.

Героят на Крумовград: Важното беше да победим и да се спасим

Авторът на два гола за Крумовград срещу Хебър Каталин Иту бе много доволен от успеха

Лудогорец с важна информация за мача с Левски и получаването на титлата

Шампионите призовават феновете да заемат местата си на трибуните възможно най-рано

Загорчич определи групата за ЦСКА 1948

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за домакинството на ЦСКА 1948 от втория кръг на плейофната фаза на първенството

Арис Солун вади 2 милиона за Макун

Гръцкият Арис е проявил интерес към един от ключовите футболисти на Левски