ЦСКА се похвали с 15 национали

ЦСКА се похвали с 15 национали

Трима са част от мъжкия ни национален отбор

Цели 15 футболисти на ЦСКА получиха повиквателни за различни отбори, чиито цветове ще защитават, обявиха от клуба.

Иван Турицов, Станислав Шопов и Християн Петров попаднаха в състава на националния селекционер на мъжкия представителен тим на България Младен Кръстаич, за предстоящите двубои от квалификациите за Евро 2024 срещу Литва и Сърбия. „Лъвовете“ гостуват в Каунас на 17 юни и приемат тима на Западната ни съседка в Разград на 20 юни.

Нападателят Дюкенс Назон е поканен да защитава честта на Хаити на турнира „Голд Къп 2023“, който ще се проведе в САЩ от 25 юни. Тимът на Назон е в група с Мексико, Хондурас и Катар.

Амос Юга получи повиквателна от ЦАР за двубоя на 17 юни срещу Ангола.

Жираир Шагоян ще пътува за Армения за предстоящите двубои от квалификациите за Евро 2024: Уелс- Армения на 16.05 и Армения – Латвия на 19.05.

Бранителят Енес Махмутович отново бе повикан за лагера на Люксембург, в който ще се изиграят контрола срещу Малта и две квалификации срещу Лихтенщайн като домакин и гостуване на Босна и Херцеговина.

Юношеският национален отбор на България до 15 години ще има два приятелски мача срещу връстниците си от Косово на техен терен. Двамата представители на Академия ЦСКА са Иван Андонов и Валентино Върбанов.

Съставът на България до 17 години ще играе контроли с Австрия. Младите армейци Васил Каймаканов, Тарек Жензарли и Божидар Петров са получили повиквателни за тези мачове.

Юношеския тим на страната ни до 18 години също ще мери сили с Австрия на базата на националните отбори в „Бояна“ на 15 и 18 юни, а с повиквателни са Алекс Божев, Росен Маринов и Илиян Антонов.

Ратко Достанич: Играчите ми са герои

Наставникът на Локомотив (София) Ратко Достанич говори след ремито 1:1 срещу Локомотив (Пловдив) на "Лаута"

Душан Косич: Трудно се работи в тази ситуация

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич говори след равенството 1:1 срещу Локомотив (София) в efbet Лига

Мощен Локо (Сф) изпусна победата на "Лаута"(ВИДЕО)

Безобразен Локо (Пд) стигна с късмет до 1:1

Ботев Пловдив с над 20 милиона лева приходи за 2024 година

Ботев Пловдив е отчел приходи от близо 21 милиона лева през календарната 2024 година, става ясно от годишния финансов отчет на „жълто-черните“

Левски пусна в продажба специалния мърчандайз "Гунди завинаги в сърцата"

Левски обяви пускането в продажба на специална колекция облекла „Гунди завинаги в сърцата"

Загорчич предупредил играчите си да внимават за Талис

Златомир Загорчич заяви, че голмайсторът за ЦСКА 1948 срещу Славия – Талис, има страхотен удар, а „белите“ са коментирали, че трябва да внимават с офанзивния халф

Иван Стоянов: Тази победа е благодарение на предишните треньори

Новият старши треньор на ЦСКА 1948 Иван Стоянов коментира дебютния си мач, в който „червените“ спечели гостуването на Славия с 1:0

ЦСКА 1948 спря ужасната серия с 1:0 над Славия (ВИДЕО)

Победен дебют за Иван Стоянов начело на "червените"

Караманджуков говори за намаляването на отборите и чужденците в елита

Спортният директор на Лудогорец Георги Караманджуков коментира актуалните теми около бъдещата структура на efbet лига и предложените промени