ЦСКА се разделя поне с петима през зимата

ЦСКА се разделя поне с петима през зимата

Ревсон и М'Боли са сигурни пътници, Сидибе и Кировски тотално разочароват, а Карачанаков едва ли ще иска да стои резерва

ЦСКА ще се раздели поне с петима футболисти през зи­мата. Имената на някои от напускащите вече са сигур­ни. Това са Ревсон и Райс М’Боли. Двамата не намериха място в групата на „черве­ните” за нито един от пос­ледните 5 шампионатни ма­ча. Няма да са сред 18-те и за предстоящото вечно дерби с Левски в събота. Полуза­щитникът Ревсон ще се завърне в Насионал Мадейра, докато засега не е ясно кой ще е новият клуб на вратаря М’Боли.

Освен тях поне още три­ма ще си съберат багажа от "Армията". Сред тях почти сигурно ще бъдат централните нападатели Мамади Сидибе и Християн Кировски. Първият е тотално разоча­рование, тъй като към него имаще някакви очаквания предвид визитката му. Си­дибе обаче изумява със слабо­то си представяне не само феновете. Той демонстрира абсолютната си голова не­мощ и по време на тренировките на ЦСКА, като изк­лючително рядко праща топката в мрежата в двустранните игри на Панчарево и "Армията".

Под сериозна въпросител­на е бъдещето в клуба и на Антон Карачанаков. Крило­то очевидно не влиза в сметките на Стойчо Младе­нов. И има защо. Той не оп­равда доверието в нито един мач, в който му бе гласувано доверие.

По всичко изглежда, че чистката в клуба ще е сери­озна, а това означава, че ще има и много нови попълне­ния. Томов говори за две-три, но най-вероятно те ще бъдат два пъти повече, предрича "Тема Спорт".
Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си