ЦСКА ще брани върха срещу Етър

ЦСКА ще брани върха срещу Етър

Срещата на "Българска армия" е от 17:30ч.

ЦСКА посреща Етър в мач от 18-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на "Българска армия" започва в 17.30 часа.

“Червените” са лидери в класирането с 38 точки и излизат като явни фаворити срещу последния Етър. Тимът на Нестор Ел Маестро е в серия от 13 поредни двубоя без загуба в елита. Само преди две седмици ЦСКА победи като гост Етър в отложена среща от третия кръг.  Освен това в исторически план отборъ няма загуба у дома от "болярите".
 
През седмицата в ЦСКА бяха окрилени от новината, че реконструкцията на стадион “Българска армия” може да започне. След последния мач тази есен на 10 декември срещу Лудогорец ще започнат тръжни процедури за разрушителни дейности на стадиона. 
 
Етър има едва 2 победи от старта на кампанията и е допуснал най-много голове в своята врата - 33. Тимът е в серия от три поредни загуби - от Лудогорец, Славия и ЦСКА. В шампионатната пауза Етър успя да си извоюва място на 1/8-финалите за Купата на България, отстранявайки Черноморец Бургас с 3:2 след обрат, а с хеттрик се отличи Шахредин Букхолда.
 
Със сигурност двубоят ще е по-специален за наставника та гостите Светослав Петров, който изкара голяма част от състезателната си кариера в ЦСКА. Проблемите пред него са свързани с наказанието на Мариян Иванов и отсъствието на невъзстановените Мартин Моран и Крум Стоянов.
Бивш играч на Левски премина в Септември София

Бившият национал Матео Стаматов започна със Септември София. Защитникът е свободен агент, след като договорът му с руския Пари Нижни Новгород изтече и не бе подновен.

Гьоко: Всички в Спартак Вн сме като едно семейство

Треньорът на Спартак Варна обра овациите с емоционални думи по време на беседата между ръководството и феновете на отбора.

ЦСКА гони седмина

Ръководството на ЦСКА подготвя мащабна чистка през зимата, като ще преговаря със седем от играчите за прекратяване на договорите им.

Мъри Стоилов: Много срамна загуба, 50 турци ми се смяха в лицето

Старши треньорът на Гьозтепе Станимир Стоилов не скри разочарованието си от загубата на България от Турция с 1:6.

Кирил Котев: Сега ни е срам, но всичко зависи от нас

Играем горе-долу добре, допускаме грешка и изпадаме в дупка, каза шефът на националните отбори

Отлична новина за "сините"

Крилото на Левски Карл Фабиен ще бъде на разположение на треньора Хулио Веласкес за гостуването на Черно море.

Левски сяда на масата с още един ас

Левски ще седне на масата за преговори с Георги Костадинов.

Само Лудогорец прогресира в световната ранглиста

Лудогорец е единствен от петте ни клуба сред първите 500 в световната клубна ранглиста, който регистрира прогрес през изминалия месец.

В Спартак (Варна) обсъдиха ситуацията, Гьоко Хаджиевски със силни думи

Вижте подробности от откритата среща