ЦСКА ще играе с Генк в Шампионската лига

ЦСКА ще играе с Генк в Шампионската лига

Мачовете са на 23 октомври и 6 ноември

Белгийският Генк ще бъде съперникът на ЦСКА във втория предварителен кръг на Младежката Шампионска лига на УЕФА. Това стана ясно след тегления днес жребий в Нион. За "червените" това е първо участие в турнира, в който се състезават отбори до 19 години.

Първият двубой е в Белгия на 23 октомври (сряда), а реваншът в София - две седмици по-късно (6 ноември, сряда). Тимът се класира за надпреварата, след като спечели Купата на БФС, побеждавайки на дузпи връстниците си от Септември.

ЦСКА се включва директно от втория кръг на турнира, а ако стигнат до третия българите ще срещнат Абърдийн или Академия Пушкаш.Останалите възможни съперници на "червените" бяха Манчестър Юнайтед, Оксер, Динамо (Киев), Пафос, Легия (Варшава) и победителите от следните три двойки: Линкълн Ред Импс - Марибор, Жалгирис - ТНС и Хонка - Валета.
Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали

На живо: Черно море - ЦСКА 2:0

Следете мача с NOVSPORT.COM

Английски кондиционен треньор започва работа в Лудогорец

Джон Филипс бе назначен на работа при "орлите"