ЦСКА-София потегли за Благоевград без Жеферсон

ЦСКА-София потегли за Благоевград без Жеферсон

Бразилецът е с травма

ЦСКА потегли за Благоевград за гостуването на Пирин в двубой от 27-ия кръг на efbet Лига без една от ключовите си фигури в състава – Жеферсон. Двубоят на стадион „Христо Ботев“ е на 23 април (неделя) от 17:45 часа.

28-годишният бразилец бе заменен принудително при последния двубой на ЦСКА срещу Левски, завършил при резултат 0:0. Жеферсон напусна принудително терена в 30-ата минута, когато на негово място се появи в игра Марселино Кареасо.

Футболистите на ЦСКА проведоха последна тренировка преди гостуването в Благоевград на клубната база в Панчарево, след което тимът е отпътувал.

НА ЖИВО: ЦСКА - Раднички (Ниш) 2:0

"Червените" представят отбора навръх юбилея на Димитър Пенев

ЦСКА устрои незабравим юбилей за Пенев (СНИМКИ)

Стоичков изпрати видео поздрав за Стратега от САЩ

ЦСКА обявява трети нов до дни

Камили не игра за Сьондерийске

Кой е с по-големи шансове - Апоел или Левски?

Реваншът е на 17 юли в Унгария

Синът на Любо Пенев пред трансфер в чужбина

Николас парафира с Егалео

Пирин вкара 5 на дубъла на ЦСКА в контрола

Мачът се игра в Благоевград

Ботев (Пд) взе бивш вратар на Черно море

"Канарчетата" обявиха Християн Славков

Официално! Лудогорец с изходящ трансферен удар

Българският шампион Лудогорец е активен на трансферния пазар и при изходящите сделки, като продаде крайния си защитник Аслак фон Витри на норвежкия гранд Розенборг.

Лудогорец се отърва от трансферно разочарование

Едно от малкото трансферни разочарования на Лудогорец – Педро Енрике, подписа с йорданския Ал Хюсеин.