ЦСКА в търсене на пореден успех в Първа лига

"Червените" ще гонят четвърта победа в шампионата

ЦСКА иска да продължи успешната си серия в Първа лига. Футболистите на Стамен Белчев имат три поредни победи, а днес ще преследват четвърта срещу Витоша Бистрица. Двубоят е от 21:00 часа на стадион "Българска армия".

Наставникът няма да може да разчита на защитника Александър Дюлгеров и халфа Давид Симао. И двамата са контузени. На тяхно място сред титулярите ще бъдат Стойчо Атанасов и Кристиян Малинов. На вратата отново ще застане Витаутас Черняускас, а Станислав Манолев ще е дясно крило. Фернандо Каранга ще има подкрепата и на Кевин Меркадо, а през второто полувреме в игра ще се появи и Кирил Десподов.

Костадин Ангелов - Лаптопа няма да може да разчита на вратаря вратаря Християн Василев. Титуляр ще е Михаил Иванов. Десният бек Румен Гьонов е възстановен и ще започне от първата минута. В предни позиции за новаците ще действа юношата на ЦСКА Григор Долапчиев. По левия фланг ще действа друг футболист, минал през "Българска армия" - Четин Садула.

Вероятни състави:

ЦСКА: Черняускас; С. Атанасов, Чорбаджийски, Бодуров, Недялков; Пинто, Малинов; Манолев, Тиаго, Меркадо; Каранга
Старши треньор: Стамен Белчев

ВИТОША: М. Иванов; Гьонов, Върбанов, Христозов, Узунов; Цанков, Кочилов, Лазаров; С. Христов, Долапчиев, Садула
Старши треньор: Костадин Ангелов

Димов: Показахме как се постигат резултати

Капитанът на Черно море говори след успеха с 4:0 над Лудогорец

Дерменджиев: Някои футболисти не мога да ги позная (ВИДЕО)

Наставникът на Лудогорец беше много критичен след загубата с 0:4 от Черно море

Илиан Илиев: Следващият ни мач е най-важният (ВИДЕО)